واکنش عجیب یه فرصت سوزی قرن(عکس)

بازیکن تیم ملی مقدونیه نیز باور نداشت که تیمو ورنر نتوانسته است دروازه تقریبا خالی کشورش را باز کند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال آلمان شب گذشته در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی، در استادیوم خانگی خود در شهر دویسبورگ با نتیجه غیرمنتظره دو بر یک مقابل مقدونیه تن به شکست داد که این باخت، باعث انتقادهای زیادی از یواخیم لوو سرمربی ژرمن ها و بازیکنان این تیم شد.


اما نقطه عطف این دیدار در دقیقه ۸۰ رخ داد. زمانیکه بازی با تساوی ۱ – ۱ در جریان بود، یک حمله خوب از ژرمن ها از سمت چپ باعث شکل گیری یک موقعیت ایده آل شد که پاس عالی ایلکای گوندوغان در شرایطی به تیمو ورنر رسید که او تنها یک دروازه تقریبا خالی را مقابل خود می دیدید.


در حالیکه تمامی کسانی که نظاره گر این بازی بودند، در انتظار ورود توپ به درون دروازه به سر می بردند، اما در میان شگفتی همگان ضربه عجیب و غریب تیمو ورنر از کنار دروازه به بیرون رفت و راهی به درون چارچوب دروازه استول دیمیتریفسکی سنگربان مقدونیه پیدا نکرد.


اشتباه محاسباتی ورنر باعث شد توپ به خوبی روی پای او سوار نشود و ضربه پای راست او به پای چپش برخورد کرد و به بیرون رفت و این مسئله منجر به این شد که ورنر ناباورانه روی زمین بنشیند و سرش را میان دستانش قرار دهد. کاری که گوندوغان نیز با از دست رفتن پاس فوق العاده اش انجام داد.


اما شاید بهترین واکنش نسبت به از دست رفتن این فرصت را ویسار موسلیو مدافع مقدونیه ای انجام داد. از دست دادن این فرصت مسلم گلزنی توسط تیمو ورنر به قدری قابل توضیح نبود که بازیکن حریف نمی توانست دست هایش را روی سرش نگذارد.


این بازیکن ۲۶ ساله که در تیم فیهروار مجارستان توپ می زند، به شکلی ناباورانه و غیرارادی دست هایش را روی سرش گذاشت و شاید در آن لحظه به این مسئله فکر کرده است که تیم ملی کشورش چقدر خوش شانس است که بازیکن چند میلیون یورویی چلسی نتوانسته است در دهانه دروازه این توپ ساده را به گل تبدیل کند.


تنها ۵ دقیقه پس از فرصت سوزی بزرگ تیمو ورنر بود که اِلیف اِلماس گل پیروزی مقدونیه را به ثمر رساند تا در میان شگفتی همگان، مانشافت مقابل تیم درجه سومی مقدونیه تن به شکست بدهد. اتفاقی که نشأت گرفته از فرصت سوزی بزرگ تیمو ورنر بود و حتی یواخیم لوو سرمربی ژرمن ها که در پایان یورو ۲۰۲۰ از هدایت این تیم کنار می رود، به از دست رفتن این موقعیت توسط ورنر اشاره کرده بود.

در فضای مجازی و توئیتر نیز، موقعیت از دست رفته تیمو ورنر بدین شکل دستمایه طنز قرار گرفت:

تنها راه گلزنی تیمو ورنر در یک مسابقه

ژست معمولی تیمو ورنر

واکنش فرناندو تورس بعد از دیدن فرصت سوزی تیمو ورنر

شخصی گفت که اگر توپاک توسط تیمو ورنر مورد اصابت گلوله قرار می گرفت، هنوز زنده بود.
(توپاک خواننده مشهور موسیقی پس از پس از تماشای یک مسابقه بوکس بین مایک تایسون و بروس سلدون با شلیک ۵ گلوله کشته شد)

بازیکن مقدونیه بعد از فرصت سوزی ورنر

تگ ها


تیم ملی آلمان مقدونیه تیم ملی مقدونیه تیمو ورنر چلسی