واکنش عرب به مذاکره برانکو و تراکتورسازی

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد پیروزی برابر سپاهان صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: دعوای من با سیدجلال شایعه است.

به گزارش مدال، ایرج عرب پس از پیروزی یک بر صفر مقابل سپاهان در جام حذفی و حضور در فینال گفت: خوشبختانه به فینال صعود کردیم و اکنون برای قهرمانی دوم فقط قدم آخر باقی مانده است. 
وی در مورد حمله به اتوبوس پرسپولیس و محبوس شدن هواداران این تیم در ورزشگاه گفت: بعد از خروج هواداران سپاهان هواداران پرسپولیس هم از ورزشگاه خارج می‌شوند و جای نگرانی نیست. این شکسته شدن شیشه اتوبوس پرسپولیس در گذشته هم اتفاق افتاده بود خدا کند خسارت‌ها همیشه مالی باشد نه جانی. البته در جلساتی که قبل از بازی داشتیم تدابیر لازم برای پایان مسابقه هم در نظر گرفته شده و با کمک یگان ویژه و مسئولان انتظامی مشکلی به وجود نخواهد آمد.
مدیرعامل پرسپولیس درمورد شایعه مذاکره تراکتورسازی با برانکو گفت: آنچه به ما مربوط می‌شود برانکو یک سال دیگر با ما قرارداد دارد ضمن اینکه پیشنهاد تمدید قرارداد بلندمدت را هم از سوی باشگاه به خودش و وکیلش داده‌ایم و منتظر پاسخ برانکو هستیم.
وی در مورد اینکه خود برانکو با اطمینان از ماندنش در پرسپولیس صحبت نمی‌کند، گفت: اینها حواشی است که در فضای مجازی وجود دارد ما یک سال دیگر با برانکو قرار داریم و پیشنهاد قرارداد بلندمدت را هم به او داده‌ایم اینها مسائلی است که در فضای مجازی به آن دامن زده می‌شود.
عرب در مورد اینکه اما خود برانکو گفته در صورت حل نشدن مشکلات در این تیم نخواهد ماند، گفت: این برداشت شما است.
وی در مورد شایعه مذاکره با قوچان‌نژاد گفت: ما در گذشته هم تأکید کردیم و اکنون هم باز این را می‌گویم ما تمرکزمان بر روی جام حذفی است و تا پایان جام حذفی به بحث لیست ورود نخواهیم کرد.این مسائلی که مطرح می‌شود گمانه‌زنی رسانه‌ها است. در حال حاضر ما هیچ مسئله‌ای در مورد نقل و انتقالات نداریم.
عرب در مورد اینکه ظاهراً قرار است سیدجلال از پرسپولیس جدا شود، گفت: بعد از بازی در شهر جم بوشهر من سیدجلال را ندیدم تا روزی که برای عکاسی به تمرین رفتم در آنجا خبر آمد که من و سیدجلال حضوری دعوا کرده‌ایم از این اخبارها و شایعات زیاد است من به سیدجلال گفتم آیا من با شما دعوا کردم او گفت نه، نمی‌دانم چه کسی چنین چیزی را گفته است.
مدیرعامل پرسپولیس در مورد اختلافش با کریم باقری به خاطر قرارداد ۷۰۰میلیون تومانی گفت: این شایعه از اساس غلط است. ایشان انسان بسیار شریفی است.

اخبار مرتبط:

واکنش باشگاه پرسپولیس درباره حمله به هوادار این تیم

تگ ها


جام حذفی ایران نیمه نهایی جام حذفی پرسپولیس سپاهان مدیر عامل پرسپولیس ایرج عرب برانکو ایوانکوویچ سیدجلال حسینی پرسپولیس جام حذفی فوتبال