واکنش عزت اللهی به خبر مذاکره با استقلال

در روزهای اخیر صحبت های زیادی در خصوص آینده سعید عزت اللهی مطرح شده است. شایعات از پیشنهاد و مذاکره باشگاه استقلال با این بازیکن حکایت دارد اما تا امروز عزت اللهی اظهار نظری در این باره نداشت....

به گزارش مدال، عزت اللهی در این خصوص گفت: مذاکره نداشتیم چون من با روستوف قرارداد دارم، اما تماس هایی بوده است. البته فقط در حد تماس بوده و هیچ مذاکره ای بامن نشده و من هم همانطور که گفتم فعلا اینجا هستم و تمریناتم را ادامه می دهم.

سعید عزت اللهی با تیم روستوف قرارداد دارد اما طی سال های گذشتهکه با روستوف قرارداد داشته است، به عنوان بازیکن قرضی پیراهن تیم های آنژی مخاچ، آمکار پرم و ردینگ را برتن کرده و با پیراهن تیم ملی نیز در جام جهانی حاضر بوده است.

او که فوتبال خود را از تیم ملوان بندر انزلی آغاز کرد و به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ ایران نیز مطرح شد، با اتلتیکو مادرید C به فوتبال اروپا رفت و حالا پنجمین پیش فصل خود در قاره سبز را آغاز کرده است.

استقلال فصل گذشته علی کریمی، روزبه چشمی و فرشید باقری را در پست هافبک دفاعی در اختیار داشت اما تکلیف این سه بازیکن برای فصل آینده مشخص نیست.

 

بیشتر بخوانید:

تجمع دوباره هواداران استقلال/اعتراض به عملکرد مدیران باشگاه

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال سعید عزت اللهی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال