واکنش عنایت به تبریک AFC : من بازنشسته نشده‌ام!

مسعود عنایت رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال در خصوص تبریک کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر بازنشستگی از نظارت داوری واکنش جالبی نشان داد...

مسعود عنایت رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال در خصوص تبریک کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر بازنشستگی از نظارت داوری واکنش جالبی نشان داد

به گزارش مدال، مسعود عنایت در مورد تبریک AFC به خاطر بازنشستگی گفت: AFC چیزی به من اعلام نکرده است، فکر نکنم من بازنشسته شده باشم و همچنان نظارت داوری را انجام خواهم داد. فکر می‌کنم این تبریک به خاطر بازنشستگی اشتباه است.

عنایت در مورد اینکه این روزها در فوتبال ما مدام بازیکنان و مربیان به هر تصمیم داور معترض می‌شوند و جو بازی را متشنج می‌کنند، گفت: اگر در گذشته با بازیکنان و مربیان معترض برخورد قاطع و قانونی انجام می‌شد، امروز شاهد چنین رفتارهایی نبودیم.
وی در مورد اینکه کمیته انضباطی معمولا بازیکنان را 15-10 میلیون تومان به خاطر اعتراض جریمه هم می‌کند، گفت:‌ جریمه 15-10 میلیون تومانی برای بازیکنی که دستمزد میلیاردی می‌گیرد رقمی محسوب نمی‌شود. شاید بهتر باشد بازیکنی که به داور معترض است با محرومیت مواجه شود و تنبیهی مثل محرومیت از بازی بازدارنده‌تر از جریمه‌های مالی است.

بیشتر بخوانید:

اعلام فهرست داوران بین‌المللی فوتبال ایران برای سال 2020

تگ ها


مسعود‌ــــ‌عنایت کنفدراسیون فوتبال آسیا کمیته داوران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال