واکنش غلام محمدی به شایعه قهر

غلامرضا محمدی گفت: در جلسه ای که دیروز به منظور بررسی چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد، نظرات خود را به مسئولان فدراسیون اعلام کردم....

به گزارش "ورزش سه"، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در گفت و گویی با بیان این مطلب افزود: من قبلا هم اعلام کردم بنده بعنوان سرمربی تیم ملی، آقای دبیر و سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون و آقای کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد همه دغدغه کشتی را داریم و معتقد به برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی هستیم.


وی در مورد جلسه ی برگزار شده در مورد بررسی چرخه انتخابی تیم ملی اظهار داشت: این جلسات برگزار می شود تا مسئولان فدراسیون نظرات ما را جویا شوند و در آن شأن و جایگاه همه نیز حفظ می شود و نهایت و برآیند برگزاری این جلسات این است که به یک جمع بندی برسیم و سیاست های فدراسیون کشتی نیز پیاده شود تا همه چیز در مجموع به نفع کشتی کشور تمام شود.


محمدی ادامه داد: قطعا یک جاهایی اختلاف نظر در جزئیات طرح است و نیاز به جلسات متعدد و کار کارشناسی است و انشاء اله که این اتفاق به نحو احسن انجام شود و به نفع کشتی باشد چراکه چرخه انتخابی تیم ملی باعث ایجاد رقابت و انگیزه ها در کشتی گیران می شود.


سرمربی تیم ملی که با روابط عمومی فدراسیون کشتی حرف زده است، در مورد برگزاری این جلسات از سوی فدراسیون تصریح کرد: اتفاقا این جلسات خیلی خوب است و کار کارشناسی انجام می شود چراکه فدراسیون به دنبال این است که این طرح پخته تر و کم اشتباه تر بشود.


محمدی در پایان خاطرنشان: این جلسات نشست های کارشناسی است و قطعا اختلاف نظر وجود دارد اما همه باید در چارچوب فدراسیون کشتی حرکت کنیم و حرف ما هم همین است چراکه سربلندی کشتی کشور هدف همه ی ما است. در جلسه دیروز نیز با کلیات موضوع کاملا موافق بودیم اما در برخی از جزئیات اختلاف نظر بود که من نیز حرف های خود را زدم و جلسه به پایان رسید، اما به نظرم قطعا این طرح نیاز به کار کارشناسی و جلسات بیشتر دارد.

تگ ها


غلامرضا محمدی کشتی