واکنش غم‌انگیز نیمار به مختومه شدن پرونده تجاوز

نیمار، ستاره حاشیه‌ساز برزیلی بعد از تبرئه شدن توسط دادگاه، متن غم انگیزی در صفحه رسمی خود منتشر کرده است...

به گزارش مدال، چند هفته قبل یک زن برزیلی مدعی شد از سوی نیمار مورد تجاوز قرار گرفته است و این اخبار باعث شد زندگی ستاره برزیلی تحت الشعاع قرار گیرد. امروز پلیس برزیل اعلام کرد به دلیل عدم وجود مدارک کافی این پرونده مختومه اعلام شده و حالا نیمار به حواشی اخیر واکنش نشان داده است.

نیمار در اینستاگرام خود نوشت: "این فصلی از زندگی من بود که هرگز فراموشم نخواهم شد. به دلایل فراوانی اصلی‌ترین آسیب به من ، خانواده و همه افرادی که من را می‌شناسند زده شد. صادقانه، نمی‌توانم بگویم خوشحالم اما درد من تسکین یافته است. جای زخم همیشه در من خواهد بود و اینگونه می‌توانم به خاطر بیاورم که چگونه انسان‌ها قادر به انجام کارهای خوب و البته بد هستند.

بله، دنیای من از هم پاشیده شد و من زمین خورده‌ام، اما که یک افسانه جوجیتسو می‌گوید برای بسیاری از مردم، زمین پایان همه چیز است، اما برای ما فقط یک آغاز است.

شاید این سرآغاز نه تنها برای من، بلکه برای همه افرادی که مبتلا به این نوع ادعاهای دروغین و البته برای همه زن‌هایی که واقعا قربانی این ماجرا شده‌اند باشد. آرزو می‌کنم بتوانید قوی و بجنگید تا هر آنچه لایقش هستید را به دست آورید. به خاطر همه چیز خدا را شکر."

اخبار مرتبط:

آرتور: همه ما منتظر بازگشت نیمار هستیم

تگ ها


ستاره برزیلی پرونده تجاوز نیمار فوتبال جهان نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال