واکنش فتحی به احتمال برکناری استراماچونی: انشاالله که نتیجه می‌گیرد!

مدیرعامل استقلال با حضور در ورزشگاه آزادی پیش از شروع دربی، پاسخگوی خبرنگاران بود و در واکنش به احتمال برکنار استراماچونی در صورت باخت در دربی گفت: انشاالله که استراماچونی نتیجه می گیرد....

مدیرعامل استقلال با حضور در ورزشگاه آزادی پیش از شروع دربی، پاسخگوی خبرنگاران بود و در واکنش به احتمال برکنار استراماچونی در صورت باخت در دربی گفت: انشاالله که استراماچونی نتیجه می گیرد.

به گزارش خبرنگار مدال، امیرحسین فتحی پیش از شروع دیدار استقلال و پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.

وی در واکنش به گلایه های شدید محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر اینکه استقلال حتی یک بلیت به پرسپولیس نداده است، گفت: به جرات می گویم که این موضوع دست ما نبوده است و دخالتی در آن نداشته ایم.

مدیرعامل استقلال درباره اظهارات کالدرون سرمربی پرسپولیس مبنی بر اینکه شیخ دیاباته را می خواسته ولی این بازیکن راهی استقلال شد، تاکید کرد: دیاباته زمانی به ایران آمد که کالدرون یک هفته بعدش به کشورمان سفر کرد.

فتحی درباره احتمال پاداش دادن به بازیکنان استقلال در صورت برد در دربی، تصریح کرد: بچه های استقلال برای پیراهن و رنگ آبی و ستاره ها بازی می کنند نه پاداش.

وی در خصوص پاک نشدن اخطار فرشید اسماعیلی برای دربی گفت: تمام تلاشمان را کردیم ولی شب گذشته فدراسیون با درخواستمان موافقت نکرد.

فتحی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال برکناری استراماچونی در صورت باخت در دربی، یادآور شد: ان شاءالله که استراماچونی نتیجه می گیرد. البته در این بازی چه نتیجه نگیرد و چه بگیرد در استقلال ماندنی است.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سئوال مبنی بر مذاکره با فرهاد مجیدی و پرویز مظلومی برای جانشینی استراماچونی، اظهار کرد: این نظر شما است.

فتحی مجددا در واکنش به این جمله که «شما هر چیزی را تکذیب کنید به واقعیت تبدیل می شود» گفت: این هم نظر شما است. استراماچونی سرمربی ما است. تمام وقت کنارش هستیم.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات مدیرعامل پرسپولیس

 

 

تگ ها


استقلال پرسپولیس اخبار دربی ۹۰ دربی 90 امیر حسین فتحی محمد حسن انصاریفرد فوتبال