واکنش فتح‌الله‌زاده در خصوص احضارش به دادسرا

پس از انتشار اخباری مبنی بر احضار علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به دادسرا، وی در این خصوص واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، علی فتح‌الله‌زاده در خصوص احضارش به دادسرا اظهار داشت: این خبر جهت تشویش اذهان عمومی صورت گرفته است. مگر فقط ما ۳ نفر احضار شدیم؟ مجلس اسلامی پرونده ۴۰ مدیر فوتبال از سال‌های ۸۶ تا ۹۶ را مورد بررسی قرار داده و همه این مدیران را احضار کرده است تا در خصوص فعالیت‌های خود توضیح دهند و این مسئله کاملا طبیعی است اما متاسفانه جهت تشویش اذهان عمومی اسم ما را آورده‌اند. 
چند سال پیش در برنامه فردوسی‌پور هم ۳۰ مورد را به من گفت، اما همه آن ۳۰ مورد را توضیح دادم و تبرئه شدم. متاسفانه یک عده می‌خواهند ما را خراب کنند در حالی که هیچ مشکلی نبوده و نیست.
دیروز بازی خیلی خوبی بود و خوشحالم که استقلال این قدر پر قدرت پیش می‌رود. باید یک تشکر ویژه هم از هواداران کنم که با این حضور پر شور و عاشقانه خود به برتری استقلال کمک کردند. استقلال بهترین هواداران را دارد و باید قدر این تماشاگران را بداند.
به طور حتم آقای گل لیگ از استقلال خواهد بود. این مهاجمان با روندی که در پیش گرفته‌اند حتما رکورد خوبی از خود ثبت می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

تمرین امروز استقلالی‌ها تعطیل شد

تگ ها


استقلال علی فتح الله زاده لیگ برتر فوتبال ایران مجلس شورای اسلامی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال