واکنش فتح‌الله‌زاده در خصوص مدیرعاملی استقلال؛ ریسک بزرگی است

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص پیشنهاد وزارت ورزش برای بازگشت به جمع آبی‌پوشان پایتخت و اظهارات جنجالی جواد زرینچه صحبت کرد...

به گزارش مدال، علی فتح‌الله‌زاده در واکنش به اظهارات جواد زرینچه که گفته فتح‌الله‌زاده با موتور گازی کار می‌کرد، اما از استقلال به خیلی چیزها رسید، گفت: یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود آقا جواد به حقش نرسد، همین موارد است. آدم‌های خناسی هستند که از روحیه جواد که زود عصبانی می‌شود، سوء استفاده کرده و کاری می‌کنند بنده خدا با همه درگیر شود.
وی افزود: من عکاس نبودم و افتخار می‌کنم سردبیر یک مجله پرتیراژ کشور بودم که در روزنامه اطلاعات منتشر می‌شد. اگر اطلاعات آدم ناقص باشد، موجب خجالتی او می‌شود. من قبل از اینکه به استقلال بیایم 10 سال مدیر جشنواره تئاتر فجر بودم که خودش یک وزارتخانه است. متأسفانه‌ زرینچه حرف‌هایی می‌زند که پرت و پلا است. من ماشین تویوتا کریسیدا داشتم و اگر این خودرو به چشم جواد موتور آمده، مشکل از چشم‌هایش است نه من. عکس‌هایم موجود است و می‌توانم آن را منتشر کنم. به زرینچه پیشنهاد می‌کنم حرمت بزرگ‌ترها را نگه دارد تا فردا نیز به او احترام بگذارند. من 10 سال مدیر جشنواره تئاتر فجر و سردبیر مجله جوانان در روزنامه اطلاعات بودم.
فتح‌الله‌زاده در خصوص بحث بازگشت به باشگاه استقلال به تسنیم گفت: روز گذشته دوستان از وزارت ورزش و جوانان محبت کردند و صحبت‌هایی انجام دادند و قرار است امروز هم صحبت کنیم. اگر لایق بودم با اجازه پیشکسوتان خدمت‌گذار خواهیم بود، اگر مورد قبول نبودم، در کنار هم به تشویق استقلال می‌پردازیم.
وی خاطرنشان کرد: قبول مسئولیت استقلال ریسک بزرگی است، اما من همه سرمایه‌هایم را از هواداران دارم و آبرویم را می‌گذارم و اگر آبرویم برود، به خاطر هواداران اشکالی ندارد.
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که اگر مدیرعامل استقلال شود، می‌تواند استراماچونی را بازگرداند، گفت: اگر مدیرعامل استقلال شوم، نود درصد استراماچونی را بازمی‌گردانم.

بیشتر بخوانید:

واکنش زرینچه به استعفای فتحی و صحبت‌های فتح‌الله زاده در تلویزیون

تگ ها


استقلال فتح الله زاده وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان جواد زرینچه لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال