واکنش فدراسیون فوتبال آلمان به تحقیر برابر اسپانیا

فدراسیون فوتبال آلمان به نتایج ضعیف اخیر این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست تحقیرآمیز آلمان برابر اسپانیا در لیگ ملت های اروپا که با نتیجه عجیب و غریب ۶-۰ رقم خورد، فشارها روی یواخیم لوو به اوج خود رسید و حتی اکثریت قریب به اتفاق هواداران فوتبال در این کشور خواستار برکناری او از هدایت مانشافت شدند.

با این وجود پس از این شکست باور نکردنی آلمان برابر اسپانیا رئیس فدراسیون فوتبال این کشور یعنی فریتس کلر و البته الیور بیرهوف، مدیر تیم‌های ملی آلمان حمایت خود را از یواخیم لوو اعلام کردند تا مشخص شود که سرمربی قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ همچنان روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

در همین حال فدراسیون فوتبال آلمان بیانیه‌ای درباره وضعیت این تیم و برنامه‌ریزی شان برای آینده منتشر کرده که به این شرح است: " هیئت رئیسه DFB به اتفاق آرا در مورد یک جدول زمانی برای جمع آوری اطلاعات، ارزیابی آنها و مشاوره در مورد مراحل بعدی توافق کرده است. این همچنین به سرمربی تیم ملی وقت و فاصله عاطفی کافی می دهد تا وضعیت فعلی تیم را اساساً بررسی کند.

از نظر ورزشی، برای تجزیه و تحلیل علل شکست سنگین در سویا و همچنین این که شخصاً با ناامیدی بزرگ کنار بیایم. این بخشی از روند است. هنگامی که هیئت رئیسه در ۴ دسامبر تشکیل جلسه می دهد، الیور بیرهوف، مدیر تیم ارزیابی از وضعیت فعلی تیم ملی را ارائه می دهد. این شامل درس هایی است که از باخت مقابل اسپانیا و همچنین پیشرفت کلی در دو سال اخیر حاصل شده است. فدراسیون در آن زمان اطلاعات بیشتری در مورد نتایج بحث و مراحل بعدی ارائه خواهد داد."

 

تگ ها


یوواخیم لوو تیم ملی آلمان