واکنش فدراسیون فوتبال به عدم برگزاری جلسات ستاد جام جهانی

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که ستاد جام جهانی که برای پیاده شدن برنامههای مختلف در زمان حضور تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه برپا شده، از برنامههای خود عقب نمانده و به زودی جلسه خود را برپا خواهد کرد ......

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که ستاد جام جهانی که برای پیاده شدن برنامه‌های مختلف در زمان حضور تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه برپا شده، از برنامه‌های خود عقب نمانده و به زودی جلسه خود را برپا خواهد کرد.

بر اساس اعلام مسوولان فدراسیون فوتبال دکتر آصفی در این هفته جلسه‌ای با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال خواهد داشت تا روند پیشرفت برنامه‌ها مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. ضمن آنکه فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را صورت داد تا یکی از ماموریت‌های مهم این ستاد یعنی فروش بلیت‌های جام جهانی با کمترین حاشیه و با شفافیت کامل صورت گیرد.

فدراسیون فوتبال همچنین اعلام کرد وظیفه خود می‌داند از رسانه‌های محترم که مسائل ملی مربوط به فوتبال را دنبال می‌کنند سپاسگزاری کند و به همه اهالی فوتبال اطمینان می‌دهد تمام بدنه فدراسیون فوتبال در تلاش است تا تیم ملی با بهترین تدارک به روسیه برود و برنامه‌های جانبی حضور تیم ملی در روسیه هم به کاملترین شکل پیاده شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال