واکنش فدراسیون فوتبال به عدم پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره خبر عدم پخش رقابت های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی ارائه کرد....

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره عدم پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: فوتبال ایران از نظر تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بیننده تلویزیونی در صدر مخاطبان کشورهای قاره کهن قرار دارد. این موضوع در کلیه آمارهای منتشره کنفدراسیون هم دیده می شود و روزهای تاریخی دور و نزدیک خود موید و گویای همه چیز است.

وی ادامه داد:بلافاصله پس از اعلام خبری که امروز منتشر شد، ده ها تماس و واکنش را دریافت کردیم که جملگی نگرانی مردم و هواداران میلیونی فوتبال را از این تصمیم نشان می داد. به همین دلیل دبیرکل فدراسیون فوتبال در در نامه ای به دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را منتقل کرده و بر حل مشکل به وجود آمده تاکید کردند. علاوه بر این ۴ باشگاه پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو، نمایندگان کشورمان در مسابقات هم خواستار تسریع در حل این مشکل شدند.

علوی افزود:فدراسیون فوتبال امروز در این باره نشست های متعدد را برگزار کرد و جلسه مفصلی هم با حضور مسولان محترم وزارت ورزش و جوانان، سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال و مسولان محترم ارشد رسانه ملی برگزار شد که جملگی بر تداوم همکاری با آژانس تجاری کنفدراسیون فوتبال آسیا در چارچوب قبلی تاکید داشتند و امیدواریم آژانس میلیون ها بیننده عاشق ایرانی را از تماشای مسابقات نمایندگان کشورمان از طریق شبکه های سه و ورزش و همچنین شبکه های رادیویی محروم نسازد.

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا