واکنش فلیک به اخبار جانشینی یوآخیم لوو در مانشافت

هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ شایعات پذیرفتن هدایت تیم ملی آلمان را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یوآخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان دو روز پیش اعلام کرد که پس از یورو ۲۰۲۱ از سمت خود کنار خواهد رفت. لوو از سال ۲۰۰۶ هدایت مانشافت را برعهده دارد و در جام جهانی ۲۰۱۴ توانست آلمان را قهرمان جهان کند ولی ناکامی عجیب در جام جهانی ۲۰۱۸ و دو دوره اخیر لیگ ملت های اروپا انتقادات از او را افزایش داده است.

مشخص نیست گزینه آلمان ها برای جانشینی لوو چه کسی است و شایعات در این زمینه فراوان است.

هانسی فلیک سرمربی بایرن در نشست خبری امروز خود و در واکنش به جانشینی لوو گفت:« این وضعیت را درک می کنم ولی من گزینه هدایت تیم ملی آلمان نیستم. چند سال بسیار خوب را در تیم ملی و کنار لوو، بیرهوف و کوپکه داشتم و بین مان ارتباطی صادقانه توام با اعتماد وجود داشت. من الان سرمربی بایرن هستم و همانقدر از کارم لذت می برم. تا ۲۰۲۳ با بایرن قرارداد دارم و به کارم ادامه خواهم داد.

اینکه چه کسی سرمربی بعدی خواهد بود، مساله ای مربوط به من نیست. اولیور بیرهوف مدیر فنی تیم ملی است و او باید مربی بعدی را انتخاب کند.»

فلیک ادامه داد:« من ۱۶ ماه است مربی بایرن هستم و زمانی که مربی موقت بودم، شایعات زیادی در مورد آمدن تن هاگ، توخل و ... وجود داشت اما در نهایت توانستیم موفق ترین سال تاریخ بایرن را با فتح شش جام رقم بزنیم. به خوبی با این شرایط آشنا هستم و شایعات را درک می کنم ولی تمرکز من فقط روی بازی با وردربرمن است و نه چیز دیگر.»

فلیک افزود:« یک روز قبل از اعلام خبر کناره گیری لوو از تیم ملی، او با من تماس گرفت. اعتراف می کنم که شگفت زده شدم. معتقدم لوو کار فوق العاده ای در تیم ملی انجام داد و با او دوران بسیار موفقیت آمیزی را داشتیم. لوو باید به کاری که انجام داد افتخار کند و همه باید قدردانش باشیم.»

تگ ها


بایرن مونیخ هانس فلیک تیم ملی آلمان یوآخیم لو