واکنش قائم مقام باشگاه استقلال به حضور همزمانش درفدراسیون والیبال

شهرام عظیمی درباره حضور همزمانش در باشگاه استقلال و فدراسیون والیبال گفت: ان شاء الله با فضل الهی و راهنمایی متخصصان عملکرد قابل قبولی خواهم داشت و به اعتمادها پاسخ خواهم داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، با حکم مدیرعامل باشگاه استقلال، شهرام عظیمی سرپرست سازمان لیگ والیبال به عنوان قائم مقام باشگاه استقلال منصوب شد.

شهرام عظیمی درباره حضورش در باشگاه استقلال و سازمان لیگ والیبال گفت: همان طور که اهالی ورزش کشور من را می شناسند، سربازی هستم در حوزه ورزش کشور و حوزه خدمت به نظام، ولایت و مردم.

عظیمی ادامه داد: هر جا احساس شود که می توانم کمکی به توسعه داشته باشم، برای خدمت در آن جمع حاضر و هر کاری از دستم برآید برای توسعه انجام خواهم داد. ان شاء الله بگذارید کمی جلوتر برویم تا شاهد باشیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

وی در پاسخ به این سئوال که حضور همزمان در والیبال و باشگاه استقلال که هر دو بسیار پرمشغله هستند، شاید از توان شما خارج باشد، گفت: این پیشداوری شماست، ان شاء الله با فضل الهی و راهنمایی های شما و متخصصان، تلاش می کنیم عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

عظیمی در پاسخ به این سئوال که از صحبت شما این طور برداشت می شود که قصد کناره گیری از والیبال ندارید و همزمان در دو سمت به کار خود ادامه خواهید داد، گفت: برداشت شما قابل احترام است اما هنوز به نتیجه نرسیده ام و مشورتی با من انجام نشده است. هر زمان که نظر من را بخواهند، اعلام خواهم کرد.

بیشتر بخوانید:

عادت بدی که استقلالی‌ها هنوز آن را ترک نکرده‌اند

استقلالی‌ها حق دارند اعتراض کنند/ آرزویم هدایت تیم ملی ایران است

 

 

تگ ها


شهرام عظیمی باشگاه استقلال تهران والیبال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال