واکنش قاطعانه زیزو به ماجرای گارد افتخار

زین الدین زیدان یک بار دیگر تاکید کرد که فردا شب در نوکمپ برای بارسلونا گارد افتخار تشکیل نخواهند داد ......

زین الدین زیدان یک بار دیگر تاکید کرد که فردا شب در نوکمپ برای بارسلونا گارد افتخار تشکیل نخواهند داد.
 یکشنبه شب در نوکمپ، بارسا میزبان رئال مادرید خواهد بود. آخرین ال کلاسیکوی فصل که البته فقط از جنبه حیثیتی حائز اهمیت است.
یکی از مباحث روز در اسپانیا، تشکیل گارد افتخار برای بارسلوناست. آبی و اناری ها هفته گذشته قهرمانی خود را قطعی کردند و طبق رسمی دیرینه، رئال می تواند برای آنها گارد افتخار تشکیل دهد ولی زیدان ماه گذشته تاکید کرده بود که این اتفاق رخ نخواهد داد.
زیزو که در نشست خبری ال کلاسیکو شرکت کرده بود، در پاسخ به سوالی در مورد گارد افتخار گفت:« من در این مورد تصمیم گیرنده نهایی نیستم. پس از قهرمانی ما در جام جهانی باشگاه ها، متوجه شدیم که موفقیت ما برای بارسا بی اهمیت بوده و آنها برای ما گارد افتخار تشکیل ندادند.
در بارسلونا معتقدند که چون آنها در جام جهانی باشگاه ها حضور نداشتند، پس دلیلی برای گارد افتخار وجود ندارد ولی این دروغ است چرا که برای حضور در جام جهانی باشگاه ها، ابتدا باید قهرمان چمپیونزلیگ شد و در این جام هر دوی ما حضور داشتیم.
با احترام به بارسلونا، ما فردا گارد افتخار تشکیل نمی دهیم چون آنها چند ماه پیش این کار را نکردند. بدون شک ما به اهمیت کاری که بارسا در لالیگا کرده واقفیم و من همیشه گفته ام که لالیگا دشوارترین جام برای قهرمانی است. اگر آنها پس از قهرمانی ما در جام جهانی باشگاه ها، رسم دیرینه را به جا می آوردند، ما هم فردا دلیلی برای عدم تشکیل گارد افتخار نداشتیم.»

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال