واکنش قلعه‌نویی به مهمان‌نوازی مردم لرستان

تیم فوتبال سپاهان برای رویارویی با تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی بعد از ظهر امروز جلسه تمرینی خود را در این شهر برگزار کرد...

تیم فوتبال سپاهان برای رویارویی با تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی بعد از ظهر امروز جلسه تمرینی خود را در این شهر برگزار کرد

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تیم فوتبال این باشگاه به منظور برگزاری مرحله یک شانزدهم جام حذفی کشور امروز بعد ازظهر وارد خرم آباد شدند.

طلایی پوشان سپاهان که باید به مصاف خیبر خرم آباد بروند، امروز بعد از ظهر یک جلسه تمرینی در ورزشگاه تختی این شهر انجام دادند و مورد استقبال کریمی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان لرستان و خسروی رئیس هیأت فوتبال این استان و مردم خونگرم خرم آباد قرارگرفتند.
امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در گفتگویی کوتاه ضمن سپاس از مدیران و مسئولین این شهر به لحاظ همکاری‌های انجام شده، از مردم غیور استان لرستان به نیکی یاد کرد و گفت : مهد دلیران الحق شایسته و برازنده این خطه از سرزمین مان است.
شایان ذکر است تیم فوتبال سپاهان اصفهان  روز دوشنبه ۸ مهر ماه از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه تختی خرم آباد به مصاف تیم خیبر این شهر خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

استقلال با قلعه نویی تسویه حساب کرد

 

تگ ها


جام حذفی فوتبال ایران سپاهان خیبرــــ‌خرم‌ــــ‍آباد امیر قلعه نویی خیبر خرم آباد-سپاهان فوتبال