واکنش مالدینی به حضور بونوچی در میلان

مدافع سابق میلان به حضور لئوناردو بونوچی دراین تیم واکنش نشان داد و او را یکی از بهترین مدافعان جهان دانست ......

مدافع سابق میلان به حضور لئوناردو بونوچی دراین تیم واکنش نشان داد و او را یکی از بهترین مدافعان جهان دانست.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از فوتبال ایتالیا، پائولو مالدینی، یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال جهان که سال ها در میلان توپ زد، از این که لئوناردو بونوچی با جدایی از یوونتوس به میلان پیوست، خوشحال است.

مالدینی درباره حضور بونوچی در میلان، گفت : الان واقعا پیدا کردن مدافع مرکزی خوب، خیلی سخت است. من بونوچی را به خوبی می شناسم. او یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان است و خوشحالم که تیمم موفق شد چنین بازیکنی را به خدمت بگیرد. حضور او می تواند کمک شایانی به تیم کند تا سهیمه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

کاپیتان سابق میلان در ادامه صحبت های خود، افزود: من از فعالیت هایی که باشگاه در زمان فصل نقل و انتقالات انجام داد راضی ام. به نظرم میلان خوب یارگیری کرد. البته هنوز زمان باقی مانده و من امیدوارم که بازیکنان اصلی در تیم بمانند. درباره تیم های دیگر هم باید این را بگویم که رقابت امسال با آنها سخت است. یوونتوس قدرت زیادی دارد و این قدرت هم بیشتر در کار گروهی بازیکنان آنها است. سایر تیم ها از جمله رم و ناپولی خوب یارگیری کردند و قدرتمند هستند. من انتظار دارم که امسال رقابت نزدیکی برای قهرمانی و کسب سهمیه را در لیگ ایتالیا شاهد باشیم.

 

تگ ها


اخبار روز لئوناردو بونوچی آث میلان فوتبال