واکنش مالک باشگاه شهرخودرو به مذاکره با عالیشاه

پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر نساجی مازندران، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو که میهمان ویژه این بازی بود، در مورد شرایط تیم و شروع فعالیت‌های نقل و انتقالاتی صحبت کرد...

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو در حاشیه بازی پرسپولیس - نساجی درباره حضورش در ورزشگاه آزادی گفت: روز جمعه بود و ما هم دوست داشتیم بازی را ببینم. ضمن اینکه انصاری‌فرد از من دعوت کرد و من هم دعوت او را قبول کردم.
وی درباره پیشنهادات گل‌محمدی و ادامه کارش در شهر خودرو تصریح کرد: خود یحیی هم در این باره صحبت کرده است. ببینید اگر قرار حضور در تیم ملی بوده و عزت و شرف ایران مطرح باشد، موافق رفتن یحیی خواهیم بود، ولی در غیر این‌صورت مخالف رفتن سرمربی تیم‌مان هستیم.
مالک باشگاه شهر خودرو درباره احتمال جدایی چند بازیکن شهر خودرو در نیم‌فصل خاطرنشان کرد: من اطلاعی ندارم. 
حمیداوی در پاسخ به شایعه حضور عالیشاه در شهر خودرو گفت: من خودم هم این موضوع را در رسانه‌ها خواندم و صحبتی با امید عزیز نکرده‌ایم. ما لیستی از یحیی نگرفتیم، ولی ان‌شاءالله در آغاز تمرینات که روز دوشنبه است لیست را از گل‌محمدی می‌گیرم.
وی درباره جذب بازیکن جدید اظهار کرد: ما با دو گزینه خارجی، یک فوروارد و یک هافبک صحبت کردیم و ان‌شاءالله بعد از اینکه به توافق نهایی برسیم، اسامی آنها را اعلام خواهیم کرد. 
مالک باشگاه شهر خودرو در پایان در پاسخ به این سؤال که از شرایط شهر خودرو راضی است، تصریح کرد: اگر بگویم راضی هستم، درست نیست. ما در دو سه بازی آخر دچار مشکل شدیم و در بازی با تراکتور بی‌تجربگی کردیم. ما به تجربه تراکتوری‌ها باختیم.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های فرهاد حمیداوی پس از بازی پرسپولیس و نساجی/ ویدیو

تگ ها


پرسپولیس نساجی مازندران گابریل کالدرون رضا مهاجری فرهاد حمیداوی شهر خودرو یحیی گل محمدی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران امید عالیشاه پرسپولیس نساجی مازندران پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال