واکنش مبهم رئیس اینتر به احتمال جدایی کونته

استیون ژانگ، رئیس اینتر مدعی شد در مورد آینده این باشگاه خوش بین است....

به گزارش "ورزش سه"، اخباری در مورد عدم تمایل آنتونیو کونته به ماندن در اینتر و احتمال قطع همکاری او تنها یک سال بعد از احراز این سمت به گوش می رسد. استیون ژانگ بعد از شکست در فینال لیگ اروپا مقابل سویا در این رابطه ابهام آمیز صحبت کرده و مدعی شد در رابطه با آینده برنامه ریزی خواهد کرد.

استیون ژانگ گفت: اول از همه  باید از همه افراد زحمتکشی در جهان که توانسته اند شرایط برای ادامه ورزش و  زندگی را فراهم کنند تشکر کنم. من می خواهم این مسابقه را به آنها و تلاش های این افراد تقدیم کنم.


به طور کلی فصل برای اینتر مثبت پیش رفت و باشگاه در مسیر رشدی قرار دارد و همین روند که اینتر را به فینال لیگ اروپا و یافتن فرصت برای کسب عنوان  قهرمانی رساند. من در مورد آینده خوش بین هستم و همه در باشگاه برای ادامه مسیر تلاش می کنند.ما همیشه می خواهیم یشرفت کنیم و فصل بعد دوباره برای رسیدن به موفقیت تلاش خواهیم کرد. همیشه میخ واهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. عملکرد آنتونی کنته؟ همه ارکان باشگاه خوب تلاش کردند، حالا باید استراحت کرده و در مورد آینده برنامه ریزی کنیم. پیروزی یا شکست بخشی از فوتبال است و ما در مورد آینده خوش بین هستیم.

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته