واکنش مبهم هافبک هلندی به احتمال تمدید با لیورپول

جورجینیو واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول به شایعات پیرامون تمدید یا عدم تمدید قراردادش با این تیم واکنش مبهمی نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از روی کار آمدن رونالد کومان در بارسلونا شایعات زیادی در رابطه با نقل و انتقالات این تیم و بازیکنانی که سرمربی هلندی به جذب آنها ابراز علاقه نشان داده به گوش رسید؛ ستاره هایی که یکی از مهمترین آنها هافبک هلندی باشگاه لیورپول یعنی جورجینیو واینالدوم بود.

در نقل و انتقالات تابستانی صحبت‌های زیادی در رابطه با حضور احتمالی واینالدوم در نوکمپ مطرح شد و حتی در مقطعی گفته شد که توافقاتی نیز در این باره صورت گرفته اما نهایتاً ستاره هلندی در آنفیلد ماندگار شد تا یک فصل دیگر را هم زیر نظر یورگن‌کلوپ توپ بزند.

قرارداد جینی واینالدوم با باشگاه لیورپول تنها تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد و هنوز صحبت جدی برای تمدید صورت نگرفته است. در همین ارتباط هافبک هلندی در واکنش به احتمال تمدید با لیورپول صحبت‌های مبهمی را مطرح کرد و گفت: " من نمی‌توانم در این باره به شما چیزی بگویم. این سوالات را فقط از باشگاه لیورپول بپرسید. آیا آنها به شما پاسخ نمی دهند؟

من نمی توانم درباره این مسائل از جمله اینکه آیا قرارداد جدیدی بین من ولیورپول عقد خواهد شد یا خیر صحبتی انجام دهم. متاسفم."

تگ ها


جورجینیو واینالدوم لیورپول