واکنش متفاوت بردیا به خط خوردن از لیست تیم‌ملی

بردیا سعادت در گفت و گویی با ورزش سه مسئله خط خوردنش از تیم ملی واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از معدود نکات امیدوار کننده والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ ظهور یک پدیده جوان به نام بردیا سعادت بود؛ شاید در ابتدا گمان می شد که او تنها برای کسب تجربه در اردوی تیم ملی حاضر شده اما سعادت هرگاه که فرصت حضور در زمین را پیدا کرد، تاثیر گذار ظاهر شد تا حتی به یک رقیب جدی برای امیر غفور و صابر کاظمی در پست پشت خط زن تبدیل شود.

با این حال روز گذشته بعد از کش و قوس‌های فراوان مشخص شد که ولادیمیر الکنو روی نام بردیا سعادت خط قرمز کشیده و دو پشت خط زن دیگر یعنی غفور و کاظمی را با خود به توکیو خواهد برد.
بردیا سعادت بعد از خط خوردن از لیست تیم ملی به اردوی تیم جوانان ملحق شده و حالا تمرینات خود را در آنجا پیگیری می‌کند.

خط خوردن این والیبالیست جوان از لیست المپیکی ایران به بهانه ای تبدیل شد تا گفتگوی کوتاهی با او انجام دهیم که در اینجا آن را می خوانید.

از آقای الکنو تشکر کردم
مربی با من صحبت کرد و به من گفت که تمریناتم را در تیم ملی جوانان ادامه دهم که اگر نیازی به تغییر بود و من اطلاع دهند. من هم از ایشان به خاطر زحماتی که کشیدند تشکر کردم زیرا این اولین بار بود که برای حضور در تیم ملی بزرگسالان انتخاب شدم.

هر مربی نظرات شخصی خود را دارد
از الکنو تشکر کردم که مرا انتخاب کرد. با این حال هر مربی نظرات شخصی مخصوص به خود را دارد و یک سری فاکتور را در نظر می گیرد. امیدوار هستم که تیم هم بتواند در المپیک موفق عمل کند.

الکنو به من گفت تمریناتت را ادامه بده
تا آن جایی که من اطلاع دارم دو یا سه بازیکن از لیست نهایی تا پیش از بازی ها قابل تغییر هستند. آقای الکنو هم به من گفتند که تمرینات را با تیم جوانان ادامه بده که اگر نیاز به تغییر وجود داشت آماده باشی.

دست بوس والیبال دوستان هستم
کاملا قبول دارم که نگاه ها به من نسبت به قبل از لیگ ملت ها کاملا متفاوت شده است. من هم از مردم تشکر می کنم و دست بوس آنها هستم که از من حمایت می کند؛ چه طرفداران و چه بینندگان والیبال از همه آنها تشکر می‌کنم.

به امید موفقیت تیم ملی در المپیک
همانطور که گفتم من به سلیقه آقای الکنو احترام می‌گذارم و دل من حالا با تیم است و امیدوارم که آنها در المپیک بهترین نتایج را کسب کنند. باز هم از همه طرفداران و بینندگان والیبال و به طور کلی کسانی که دلشان با تیم است تشکر می کنم. به امید موفقیت تیم ملی.

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران