واکنش متفاوت یحیی به سلب میزبانی از ایران

گل‌محمدی می‌گوید که در ایران امکانات هتلینگ، زمین تمرین و استادیوم در حد مطلوب نیست و اعطای میزبانی به دیگر کشورها هم طبیعی بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت که میزبانی لیگ قهرمانان به کشورهای هند، تایلند، عربستان و امارات اعطا شود و تیم های ایرانی نیز در خارج از کشور به میدان بروند. این موضوع با واکنش های متفاوتی در بین اهالی فوتبال همراه شد و حالا یحیی گل‌محمدی به آن واکنش نشان داده است.

گل‌محمدی در این خصوص با اشاره به ضعف امکانات در ایران گفت: این کرونا خیلی از مشکلات فوتبال ما را عیان و بیان کرد. نشان داد که چقدر از نظر امکاناتی فقیر هستیم. از نظر امکاناتی برای انجام و میزبانی تورنمنت شرایط آن را نداریم. اینقدر هم به این در و آن در نزنیم و به جای اینکه مشکلات و عدم میزبانی را گردن ای اف سی و مسوولان آن بیندازیم باید به خودمان نگاه کنیم. بیاییم بیشتر کار کنیم و سرمایه گذاری کنیم. امکانات بیشتری در اختیار باشگاه ها و تیم ملی قرار دهیم. ما الان در بحث تمرین و زمین مشکل داریم.

وی در مورد تیم های حریف اظهار داشت: تیم هایی که می خواستند به تهران بیایند و تورنمنت را برگزار کنند باید چه کاری می کردیم. برای داوران هم باید زمین استاندارد در نظر می گرفتیم. ما اما از نظر امکانات خیلی، خیلی و خیلی ضعیف هستیم و انتظار میزبانی را نباید داشته باشیم. ما هم از نظر مبادلات مالی مشکل داریم و هم از نظر امکانات هتلی. در برخی از شهرها همین الان هم می بینیم که برخی تیم‌های لیگ برتری هتل ندارند و ما باید به مسافرخانه برویم. با تمام مشکلاتی که وجود دارد ما زمین مسابقه خوب هم نداریم چه برسد به زمین تمرین.

او همچنین با اشاره به وضعیت تمرین پرسپولیس و استقلال توضیح داد: باید توقعات را در حد امکانات خودمان بیاوریم و به جای اینکه درباره افرادی که از بیرون تصمیم می گیرند نگاه کنیم، به خودمان نگاه کنیم و کاملا مشخص است که کار نکردیم و هیچ امکاناتی نداریم. هیچ امکانات و سخت ابرازی واقعا فقیر هستیم. استقلال و پرسپولیس زمین تمرین ندارند و می خواهیم انتظار میزبانی داشته باشیم دور از واقعیت است.

بیشتر بخوانید:

گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم

کنایه تند پیروانی به محمدرضا ساکت

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال