واکنش محسن خلیلی به اختلاف شدید بازیکنان پرسپولیس در اردوی ترکیه

پس از انتشار اخباری مبنی بر اختلاف بازیکنان پرسپولیس در اردوی ترکیه، محسن خلیلی مدیر این تیم در خصوص این موضوع توضیحاتی ارائه داد...

مدیر تیم و سرپرست پرسپولیس گفت: گوش تان به این حرف‌ها بدهکار نباشد. اوضاع اطراف تیم کاملاً آرام است و هیچ خبری از دعوا و قهر بازیکنان نیست.
به گزارش مدال، در حالی که پرسپولیسی‌ها در اردوی ترکیه به سر می‌برند و سرگرم تمرینات بدنسازی هستند خبر می‌رسد بین برخی بازیکنان اختلافات شدیدی وجود دارد و تعدادی از یاران تیم حتی در تمرینات نیز دوست ندارند کنار هم قرار بگیرند. حتی شنیدیم این موضوع به گوش گابریل کالدرون هم رسیده، اما سرمربی آرژانتینی گفته وارد این قضایا نمی‌شود، چون اطمینان دارد همه چیز با گذشت زمان بهبود پیدا خواهد کرد.  
در همین رابطه دیروز با محسن خلیلی ارتباط گرفتیم. مدیر تیم و سرپرست سرخپوشان که برای تأیید طرح پیراهن تیم، از ترکیه راهی امارات شده بود، در ابتدا گفت: «برای انجام یک کار اداری راهی دبی شدم و به عنوان نماینده باشگاه، کاری که برعهده‌ام واگذار شده بود را به سرانجام رساندم. پیراهن‌های پرسپولیس در فصل آینده با برند آل‎شپورت تدارک دیده می‌شود و من هم برای همین کار به امارات رفتم.»
وقتی از او در خصوص شایعات اخیر پرسیدیم این‌طور پاسخ داد: «گوش تان به این حرف‌ها بدهکار نباشد. اوضاع اطراف تیم کاملاً آرام است و هیچ خبری از دعوا و قهر بازیکنان نیست. همه ما با تمام وجود مشغول کار هستیم تا بهترین شرایط را در بازگشت به ایران داشته باشیم. من با چشم خودم می‌بینم که چه اتحاد خوبی بین بازیکنان در جریان است و هیچ‌کس نمی‌خواهد وارد جنگ و دعوا شود.»
خلیلی اضافه کرد: «نمی‌دانم برخی، چه منفعتی دارند که علیه پرسپولیس حاشیه می‌سازند؟ واقعاً دوست دارم یک روز به جواب این سؤال برسم. این همه حاشیه و شایعه‌ای که برای پرسپولیس ساخته می‌شود، به چه دردشان می‌خورد؟ با این همه شایعه‌ای که درست می‌کنند، پرسپولیس سه فصل قهرمان شد و در لیگ بعدی نیز برای قهرمانی به میدان می‌آید. اگر قرار بود این مسائل روی عملکرد بازیکنان تأثیر بگذارد، باید تا به حال تأثیر خود را می‌گذاشت، اما می‌بینیم که اوضاع هنوز هم خوب است و برخی برای بالا بردن خودشان می‌خواهند پرسپولیس را خراب کنند.»
از خلیلی در مورد وضعیت بازیکنان و امکانات اردو نیز پرسیدیم که گفت: «همه چیز به خوبی پیش می‌رود. هیچ مشکلی در اردو نداریم و بازیکنان با تمام توان تمرین می‌کنند. کادر فنی از سواد بالا و تمرینات به‌روز استفاده می‌کند و حجم بدنسازی و فشاری که روی بازیکنان وارد می‌شود، در نوع خود جالب است. با این وضعیت معتقدم وقتی به ایران برگردیم، تیم قبراقی را به میدان می‌فرستیم و همه از این تیم تعریف و تمجید می‌کنند. شک ندارم که پرسپولیس روز‌های خوب خود را تکرار خواهد کرد.»
سرپرست سرخپوشان در نهایت گفت: «تعدادی از هموطنان لطف کردند و به محل اردوی ما آمدند. از آن‌ها استقبال کردیم. مطمئن هستم در بازگشت به ایران، هواداران پرسپولیس در بازی‌ها نیز هوای تیم را دارند و با هم پرسپولیس را به سمت قهرمانی دوباره پیش می‌بریم.»

بیشتر بخوانید:

واکنش‌ها به مازاد شدن مصلح بعد از تمدید چند هفته قبل

تگ ها


پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران گابریل کالدرون محسن خلیلی اردوی پرسپولیس در ترکیه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال