واکنش محسن کاوه به حواشی انتخابی تیم ملی

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: با ریاست فدراسیون و خود کادرفنی صحبت کردیم تا مسابقات انتخابی بعدی پخش تلویزیونی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محسن کاوه، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در مورد حاشیه های ایجاد شده در مورد عدم پخش زنده کشتی های انتخابی دو وزن ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم و عملکرد فنی کشتی گیران حاضر در رقابت روز پنجشنبه روی خط برنامه دایره طلایی رفت و گفت: چند نفری برای این مسابقه در نظر گرفته شده بودند. به خاطر معذوراتی که کرونا برایمان ایجاد کرده بود و اینکه نمی توانستیم مسابقه اوپن برگزار کنیم، محدودیت نفر داشتیم.

وی افزود: به هرحال این مسابقه برگزار شد و خوب هم بود. کادرفنی کشتی بچه ها را دید و گزارش خود را در مورد این مسابقه ارائه می دهد. مطمئن باشید حتما تصمیمات خوبی گرفته می شود و عدالت محوری که همواره در موردش صحبت می شود در اوزان دیگر هم به اجرا درخواهد آمد.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد، زمان برگزاری مسابقه انتخابی اوزان دیگر را نامشخص اعلام کرد و ادامه داد: با ریاست فدراسیون و خود کادرفنی صحبت کردیم تا این مسابقه در زمانی برگزار شود که پخش تلویزیونی هم داشته باشیم چون فعلا به خاطر کرونا نمی توانیم تماشاگران را در سالن داشته باشیم و می خواهیم مردمی که کشتی را دوست دارند از طریق صداوسیما کشتی های انتخابی را تماشا کنند.

بیشتر بخوانید:

همدوره تختی دار فانی را وداع گفت

دبیر: پخش نشدن مسابقه انتخابی با نظر سرمربی بود

 

 

تگ ها


محسن کاوه کشتی کشتی