واکنش محمد خانی به جدایی وحید امیری از پرسپولیس

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که مسئولان باشگاه پرسپولیس در جدایی وحید امیری از تیم مقصر هستند ......

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که مسئولان باشگاه پرسپولیس در جدایی وحید امیری از تیم مقصر هستند.
ناصر محمدخانی در مورد جدایی وحید امیری از پرسپولیس گفت: امیری بازیکن آزاد بود و در نهایت تصمیم به جدایی گرفت. شاید خیلی‌ها بگویند که امیری باید حداقل تا نیم‌فصل می‌ماند، ولی این امکان وجود داشت که تیم ترکیه‌ای در پست امیری بازیکن دیگری را جذب کند. این بازیکن از فرصتی که داشت نهایت استفاده را برد و به ترابزون پیوست.
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه باید بپذیریم که مسائل مالی برای پیوستن وحید امیری به تیم ترکیه‌ای مهم بوده است،‌ خاطر نشان کرد: بین مبلغ پیشنهادی دو باشگاه پرسپولیس و ترابزون اسپور به امیری اختلاف زیادی وجود داشت و او در نهایت تصمیم به جدایی گرفت.
وی همچنین تصریح کرد: در فوتبال اروپا وقتی بازیکنی قراردادش رو به اتمام است یا آن را تمدید می‌کنند یا اینکه بازیکن را می‌فروشند تا سود مالی کنند. این اتفاق اما در مورد وحید امیری رخ نداد و باشگاه پرسپولیس در جدایی او مقصر است. بیشتر از همه مدیریت قبلی مقصر است که قرارداد این بازیکن را تمدید نکرد و در نهایت پرسپولیس خیلی راحت امیری را از دست داد.
محمدخانی در خاتمه اظهار داشت: پرسپولیس خیلی راحت می‌توانست از فروش امیری سود یا اینکه وی را حفظ کند، اما هیچ‌کدام از این مسائل اتفاق نیفتاد و پرسپولیس در نهایت ضرر کرد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال