واکنش مدافع بایرن به انتقال جنجالی به تیم رقیب

نیکلاس سوله، مدافع جدید دورتموند از دلایل قبول پیشنهاد این باشگاه سخن گفته است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد نیکلاس سوله، مدافع تنومند و آلمانی با باشگاه بایرن مونیخ در پایان این فصل به اتمام می رسد و علیرغم شایعات فراوان، در نهایت توافق بین طرفین برای تمدید قرارداد حاصل نشد. نیکلاس سوله در نهایت در تصمیمی جنجالی به پیشنهاد دورتموند پاسخ مثبت داد و حالا او در مصاحبه با نشریه بیلد مدعی شد هیچ تیمی اندازه زنبورها برای خرید این بازیکن خود را مشتاق نشان نداده است.

نیکلاس سوله گفت: "در چند روز اخیر و هفته گذشته صحبت های زیادی در مورد من شنیده شد و شایعات فراوانی در مورد آنچه که می خواهم انجام دهم و دلایل تصمیم وجود داشته است. البته من از چند هفته پیش تصمیم گرفتم در فصل بعد برای دورتموند بازی کنم.

احساس کردم چه به عنوان یک انسان و به عنوان یک بازیکن مورد علاقه این باشگاه هستم. از میزان تلاش دورتموند برای نهایی کردن انتقالم به این تیم تحت تاثیر قرار گرفته و بنابراین به سرعت متوجه شدم در آینده قرار است در چه تیمی بازی کنم.

دوران پنج ساله حضور در بایرن مونیخ؟ تاکنون روزهای بسیار موفقی را در این باشگاه سپری کرده‌ و تمام عناوین و جام های ممکن را نیز به دست آورده‌ام. می‌خواهم در ماه‌های آینده با این هم‌تیمی‌های بزرگ و سرمربی فوق العاده بایرن مونیخ بر روی اهداف بعدی تیم تمرکز کرده و عناوین بیشتری در این باشگاه کسب کنم."

تگ ها


بایرن مونیخ بروسیا دورتموند نیکلاس سوله