Banner

واکنش مدیرعامل استقلال به اظهارات انصاری‌فرد

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال به اظهارات محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ دربی واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، امیر حسین فتحی در واکنش به اظهارات محمد حسن انصاری‌فرد در برنامه ورزش و مردم به سایت باشگاه استقلال گفت:بر مبنای درخواست باشگاه استقلال شرایط برگزاری دربی رفت با برگشت باید یکسان باشد.هر کدام از شرایط ۹۰ به ۱۰ یا ۵۰ به ۵۰ در بازی رفت اجرا شود، بازی برگشت هم باید به همان شکل انجام شود.
وی افزود: برگزاری دربی رفت در روز غیر تعطیل هم به این معنی است که دربی برگشت هم باید در یک روز غیر تعطیل برگزار شود. حقیقت این است که اجرای طرح ۹۰ به ۱۰ هرچند که براساس مصوبه سازمان لیگ در ظاهر به باشگاه‌ها واگذار شده اما به موافقت‌ها، هماهنگی‌ها و زیرساخت‌هایی نیاز دارد و تصمیم گیرنده اصلی در این مورد تنها باشگاه میزبان نیست.
فتحی در پایان گفت: لازمه اجراى طرح ۹۰ به ۱۰ در دربى ایجاد بستر مناسب از سوى دو باشگاه و همچنین سایر عناصر برگزار کننده است.

بیشتر ببینید:

انصاری‌فرد: دربی برگشت را به صورت ۹۰ به ۱۰ برگزار می‌کنیم/ ویدیو

تگ ها


استقلال پرسپولیس امیر حسین فتحی محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل استقلال مدیر عامل پرسپولیس دربی 90 قانون 90 به 10 دربی لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال