واکنش مدیرعامل پرسپولیس در مورد کمک مدیران ارشد ورزش برای جذب گل‌محمدی

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حضور گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس، آخرین وضعیت گابریل کالدرون و جذب اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمدحسن انصاری‌فرد در گفت و گو با شبکه سه سیما اظهار داشت: ما سه گزینه سرمربیگری داشتیم که از بین آنها گل‌محمدی را واجد شرایط دانستیم. اول اینکه ایرانی است، دوم پرسپولیسی است و سوم اینکه نتایج خوبی در مربیگری گرفته و به همین دلیل او را برای سرمربیگری تیم انتخاب کردیم.
وی در مورد قرارداد گل‌محمدی گفت: در حال صحبت با مدیر برنامه‌هایش هستیم و بعد سرمربی تیم می‌آید که با او قرارداد امضا خواهیم کرد. مدت قرارداد یکساله  و نیم است و مبلغی هم به تیم شهر خودرو می‌دهیم که از این باشگاه هم تشکر می‌کنیم. 
مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود ظاهرا گل‌محمدی با توصیه و فشار مدیران بالادستی به پرسپولیس آمده گفت: این مساله صحت ندارد. نه توصیه‌ای شده نه کسی سفارشی به ما کرده است و هیچ فشار و توصیه‌ای در کار نبوده است و این مسائل صحت ندارد.
انصاری‌فر در مورد احتمال حضور گل‌محمدی در تیم ملی گفت: آقای گل محمدی را برای پرسپولیس بعد از تلاش‌های زیادی انتخاب کردیم و ان شالله  مربی دیگری برای تیم ملی در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل پرسپولیس در مورد جذب اوساگونا و پایان نقل و انتقالات، گفت: امروز زمان نقل و انتقالات برای بازیکنانی که قراردادشان را فسخ نکرده باشند تمام می‌شود اما بازیکن آزاد را در طول فصل می توانیم جذب کنیم. در حال مذاکره با بازیکن دیگر هستیم و مشکلی برای جذب نداریم.
وی در مورد جذب عیسی آل‌کثیر اظهار داشت: یک بازیکن مد نظرمان است و یک بازیکن آزاد هم جذب خواهیم کرد. از فهرست تیم پرسپولیس جونیور رفت، احمدزاده و آدام همتی هم جدا شدند. البته همتی سهمیه ما را خالی نمی‌کند ما دو جای خالی داریم که یکی را جذب کردیم. یک بازیکن آزاد دیگر جذب خواهیم کرد.
انصاری‌فرد در مورد وضعیت کالدرون اظهار داشت: ایشان باید موضع خودش را مشخص کند. ما درگیر نقل و انتقالات هستیم.
وی در مورد وضعیت برانکو عنوان کرد: برانکو هم پیشنهادی داد که بعد از اتمام نقل و انتقالات درموردش صحبت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

اوساگونا: پرسپولیس بهترین فرصت بود/ نمی‌خواهم فقط صحبت کنم

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد گابریل کالدرون یحیی گل محمدی اوساگونا لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال