Banner

واکنش مدیر حقوقی پرسپولیس به رای کمیته استیناف

مهدی ذاکر وکیل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد نه اینکه هواداران پرسپولیس محروم نیستند، بلکه این باشگاه به رای تعلیقی نیز اعتراض کرده است....

به گزارش مدال، مهدی ذاکر در این باره گفت: پیرو بازی پرسپولیس-سپاهان مربوط به دیدارهای هفته بیست و هفتم، در اواسط تیرماه، حکمی از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، صادر و به باشگاه های پرسپولیس و سپاهان ابلاغ شد. بنا بر این حکم هر دو باشگاه به محرومیت تعلیقی از همراهی تماشاگران برای یک بازی محکوم شدند.

وی ادامه داد: مدت تعلیق این حکم 6 ماه است. معنای این سخن آن است که در صورت بروز تخلفات در مدت 6 ماه، این رای در آینده، با حکم این کمیته قابلیت اجرا پیدا می کند. معنای دیگر آن است که حتی اگر به رای اعتراض نمی شد، با توجه به تعلیقی بودن، مانعی برای حضور تماشاگران نبود.

مدیر امور حقوقی پرسپولیس خاطر نشان کرد: البته ما در همان زمان و در موعد مقرر لایحه استیناف خواهی را به انضمام مستندات از طریق اتوماسیون سازمان لیگ ثبت کردیم. دریافت این اعتراض هم تایید شده است و مشکلی از این ناحیه وجود ندارد. واضح است که اعتراض ما در همان زمان با توجه به حکم ابلاغی به رای محرومیت تعلیقی و البته دیگر مفاد حکم مانند جریمه نقدی بود که برای آن 100 میلیون تومان، تعیین شده است.

ذاکر در پایان افزود: با توجه به حکم صادره و با استناد به تعلیقی بودن رای، همانطور که قبل از این اعلام شد، تاکید می‌شود محرومیتی شامل حال تماشاگران پرسپولیس نشده است ولی در اعتراض خود، پیگیر همین رای تعلیقی هم هستیم.

بیشتر بخوانید:
واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال به ماجرای جنجالی امروز

تگ ها


کمیته استیناف پرسپولیس تعلیق هواداران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال