واکنش مدیر رسانه پرسپولیس به اظهارات معاون سابق باشگاه استقلال

پس از مصاحبه علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال در مورد شباهت پرونده انتقال مهدی ترابی و محمد بلبلی، علیرضا شریف مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در این خصوص واکنش نشان داد...

پس از مصاحبه علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال در مورد شباهت پرونده انتقال مهدی ترابی و محمد بلبلی، علیرضا شریف مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در این خصوص واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگار مدال، پس از مصاحبه علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال در مورد شباهت پرونده انتقال مهدی ترابی با محمد بلبلی، علیرضا شریف مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع با انتشار پیامی نوشت:
شروع شد. حاشیه‌سازی قبل از دیدارهای مهم برای پرسپولیس را می‌گوییم. برای همین بازی با تراکتور باید تمام تمرکز روی مسابقه باشد. ولی می‌خواهند ما را در گیر خود کنند. هواداران پرسپولیس باید هوشیار باشند که هدف بر هم ریختن تمرکز عوامل باشگاه و تیم است تا وارد جدل با آنها شوند. این حاشیه‌ها و حاشیه‌سازها وجود دارندچون به حرف‌هایشان بها داده می‌شود. به آنها توجه نکنیدتا محو شوند.
یکی از نمونه‌های اخیر هم به مسئول سابق یک باشگاه مربوط می‌شود که ابا داریم حتی نام او را مطرح کنیم. شما هواداران هم نخواهید عوامل پرسپولیس بزرگ سطح خود را به حد آنها تنزل دهند. اقدامات قانونمند و دقیق در پرسپولیس را با اقدامات سطحی و ناشیانه‌ای که برای باشگاه خود رقم زده‌اند و مشکلات زیادی ایجاد کرده‌اند، مقایسه می‌کنند.
در مقایسه شدن ماجرای ترابی با بازیکن دیگری از یک تیم دیگر هم فقط می‌توان گفت این اظهارنظرهای غیرواقعی و غیرمستدل دردی از این افراد دوا نمی‌کند. بعضی‌ها اسم پرسپولیس را می‌آورند که بگویند بزرگ شده‌اند. بعضی‌ها به پرسپولیس می‌پردازند که در رسانه‌ها و فضای مجازی زنده بمانند.
پرسپولیس و ما که در خدمت پرسپولیس هستیم نمی‌توانیم وقتمان را برای این افراد بگذاریم. اما حاشی‌سازها بدانند از این پس تمام اظهارات نادرست‌شان در بخش حقوقی باشگاه پیگیری می‌شود.

بیشتر بخوانید:

خطیر: من چه خیانت و اشتباهی کردم؟/ استقلال باید از پرسپولیس شکایت کند

واکنش مدیر رسانه پرسپولیس به اظهارات معاون سابق باشگاه استقلال

تگ ها


پرسپولیس استقلال علی خطیر علیرضا‎‌ـــــ‌شریف محمد بلبلی محرومیت محمد بلبلی مهدی ترابی لیگ برتر فوتبال ایران