واکنش مدیر فنی تیم کشتی استقلال به حواشی فینال لیگ برتر

مدیر فنی تیم کشتی آزاد استقلال معتقد است اگر اعتراض و مشکلی در فینال لیگ برتر وجود داشت باید بعد از مسابقات مطرح و بررسی می شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد طلایی در مورد اینکه چرا استقلالی‌ها تیم خود را در فینال با ۶ کشتی‌گیر ارنج کردند در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: من بیمار بودم و از دور برگشت تا فینال حدوداً ۱۰ روز در خدمت دوستان نبودم و صبح هم با فاصله آمدم و تیممان برنده شد. در جریان نبودم آنها در اعتراض به موضوعاتی می‌خواهند به این نحو ه چینش کشتی گیر داشته باشند. بعد با من تماس گرفتند که تیمتان را بفرستید. در جایی که همه بزرگان برای فینال لیگ جمع شدند و من هم در جریان هستم با چه مشکلاتی مجوز لیگ گرفته شده که کشتی در این شرایط مسابقاتش را برگزار کند و مردم پای تلویزیون منتظر مسابقه هستند، اگر اعتراضی هست باید بعد از مسابقه باشد.

وی در مورد اعتراض استقلال به کشتی نگرفتن یونس امامی تصریح کرد: آنها با یونس به مشکل خورده بودند. این کشتی گیر بعد از مسابقه با من تماس گرفت و گفت من ۷۴ کیلوگرم با تیم قرارداد بستم. خود من هم پیشنهادم همیشه به کشتی گیران این بوده که بابت پول ورزش قهرمانی خود را زیر سوال نبرند. او یک بار هم برای استقلال در ۷۰ کیلو کشتی گرفت و در اختیار تیم بود. هر جوری حساب کردم بچه‌ها باید کشتی می‌گرفتند چون کشتی ورزش پهلوانی است. البته امری هم به کسی نکردم، خواستم کشتی بگیرند.

قهرمان سابق کشتی جهان ادامه داد: من حرفم مشورتی بود، محمود اسماعیل پور، هادی حبیبی هم بودند، سرمربی تیم و اعضای کادر فنی زحمت کشیده بودند، اول تیم را برای ارومیه جمع کرده بودیم و بعد با تیم رضا یزدانی یکی شدیم. همه خانواده کشتی می‌دانند با کسی تعارف نمی‌کنم. به بچه‌ها گفتم وظیفه شما کشتی گرفتن هست، ما امروز ممکن است با دبیر بحثمان شود شما این وسط محروم شوید، واقعاً ارزشی ندارد که شما هزینه بدهید.

طلایی در پایان در خصوص تست مثبت و منفی امیر محمدی و اعتراض استقلالی‌ها به این موضوع هم گفت: ظاهراً فدراسیون و استقلال بر سر تست مثبت و منفی این کشتی گیر به اختلاف خورده بودند. تست گرفته شده از سوی فدراسیون مثبت بود و بعد استقلال تست منفی آورد. به نظر من اگر این کشتی گیر کرونایی بوده و به سالن آمده باشد کار خیلی غلطی بود. من با دبیر هم‌دوره و رقیب بودم، اما حرف حق و ناحق را باید گفت. اگر که چنین رفتاری انجام شده، اصلاً درست نیست.

بیشتر بخوانید:

نشست دبیر و نماینده مردم ارومیه در مجلس برگزار شد

تشریح دلایل عدم دعوت سعید عبدولی به اردوی تیم ملی

 

 

تگ ها


محمد طلایی کشتی آزاد باشگاه استقلال تهران کشتی