واکنش معاون سابق استقلال به مذاکره اش با بازیکن عراقی

علی خطیر، معاون مستعفی باشگاه استقلال به خبر مذاکره اش با مصطفی محمد واکنش نشان داد....

به گزارش خبرنگار مدال، علی خطیر معاون پیشین باشگاه استقلال، در گفت و گویی رادیویی در خصوص این موضوع که مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره حاضر به گفت و گو با وی نشده اند اظهار داشت: نمی‌دانم چرا دوستان همچنان می‌ترسند و وقتی من بیرون هستم این فشارها وجود دارد و تمام واقعیت ها را وارونه جلوه می‌دهند. شما می‌توانید از خود مدیرعامل باشگاه و ریاست هیئت مدیره باشگاه آقای خلیل‌زاده که در جلسه حضور داشتند، بپرسید. اینکه گفتند رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل نخواستند مرا ببینند، اصلاً درست نیست.
خطیر درباره درگیری پیش آمده میان او و ذی حساب باشگاه استقلال در روز گذشته نیز توضیحاتی را ارائه داد و گفت: در جلسه دیروز بنده به همراه آقایان فتحی، خلیل‌زاده و سرکار خانم خلیلی حضور داشتیم. به محض اینکه جلسه ما شروع شد احساس کردم که خانم خلیلی یک «گاردی» نسبت به بنده دارد و در یکی دو مورد حرف‌های بی‌ادبانه‌ای زد.
 پس از تهدید به استعفای استراماچونی صحبت هایی مطرح شد مبنی بر این که یکی از دلایل این موضوع رفتن خطیر از باشگاه بوده است. معاون پیشین باشگاه استقلال در واکنش به این موضوع نیز اظهار داشت: استراماچونی اگر می‌خواست به خاطر من استعفا بدهد فردای روزی که رفتم، استعفا می‌داد. یکسری اتفاقات افتاده و امکاناتی که می‌خواسته، فراهم نشده است، او هم حق دارد. آقای استراماچونی امکانات می‌خواهد، چون در باشگاه‌های بزرگی کار کرده است.
علی خطیر درباره مذاکره اش با مصطفی محمد تاکید کرد: مذاکره‌ام با بازیکن عراقی دروغ محض است.
وی در پایان گفت: من از استقلال رفته‌ام و قصد برگشت ندارم. من به میل خودم رفته‌ام و حتی خواهش کردم که استعفای من را بپذیرند.

 

بیشتر بخوانید:

6 سال دوری از قهرمانی برای استقلال/وقتی مدیریت بحران وجود ندارد

 

تگ ها


باشگاه استقلال معاون پیشین استقلال بازیکن عراقی مدنظر استقلال علی خطیر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال