واکنش معاون وزیر به احتمال بازگشت استراماچونی

معاون وزیر ورزش احتمال بازگشت آندره استراماچونی به استقلال را رد کرده و گفته که مصوبه سازمان لیگ چنین اجازه ای نمی دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که در ابتدا وزارت ورزش جذب بازیکن خارجی در لیگ بیستم را برای باشگاههای استقلال و پرسپولیس ممنوع کرده بود، چندی پیش سازمان لیگ فوتبال قانون منع ورود بازیکنان و مربیان جدید خارجی به فوتبال ایران را تصویب کرد.


باشگاه استقلال اما بدون توجه به این مصوبه در پی بازگرداندن استراماچونی است؛ موضوعی که حتی معاون وزیر ورزش هم آن را خلاف مصوبه سازمان لیگ می داند.


مهدی علی نژاد، معاون وزارت ورزش در واکنش به بحث بازگشت استراماچونی به استقلال گفت: فدراسیون فوتبال در این خصوص اظهار نظر شفاف و روشنی کرده است. فکر می‌کنم بر اساس آنچه کمیته تعیین وضعیت اعلام کرد، بدیهی است که مصوبه سازمان لیگ و هیات رییسه فدراسیون فوتبال اجرا خواهد شد و مربی جدید خارجی امکان حضور در هیچکدام از باشگاه‌ها را نخواهد داشت. استقلال نیز قطعا جدا از بقیه باشگاه‌ها نیست و همه باید طبق مقررات و دستورالعمل‌ها عمل کنند.


با توجه به مهر تاییدی که وزارت ورزش روی نظریه مسئولان سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت زده، به نظر می رسد پروژه بازگشت استراماچونی شکست خورده است.

بیشتر ببینید:

آیا استقلال می‌تواند استراماچونی را جذب کند؟/ ویدیو

وضعیت نامشخص استقلال در آستانه بازی‌های آسیایی/ ویدیو

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ آندره آ استراماچونی وزارت ورزش و جوانان مهدی علی نژاد استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال