واکنش ملکی به ماجرای شکایت گومز از استقلال

رییس هیات مدیره استقلال میگوید مشکلاتی برای پاس شدن این چک وجود داشت که این مشکل امروز حل شد و فردا به حساب ذوبآهن واریز میشود ......

رییس هیات مدیره استقلال می‌گوید مشکلاتی برای پاس شدن این چک وجود داشت که این مشکل امروز حل شد و فردا به حساب ذوب‌آهن واریز می‌شود.
عباس ملکی رییس هیات مدیره باشگاه استقلال  درباره مشکلاتی که برای پرداخت پول رضایت‌نامه مرتضی تبریزی به باشگاه ذوب‌آهن پیش آمده بود گفت: مشکلاتی برای پاس و وصول شدن این چک وجود داشت که اگر بانک‌های اصفهان ساعت کاری‌شان همانند تهران بود، الآن پول به حساب ذوب‌آهن ریخته شده بود.
وی ادامه داد: تا فردا این پول در حساب باشگاه اصفهانی است و این مشکل به طور کامل حل خواهد شد. البته دو چک بود که پول تبریزی پرداخت شده بود و تنها پول باشگاه ذوب‌ْآهن مانده بود که آن هم تا فردا واریز می‌شود.
رییس هیات مدیره استقلال درباره شکایت یازالده گومز و رای استیناف درباره سوپرجام عنوان کرد: شکایتی که از طرف بازیکن پرتغالی به دست باشگاه رسیده جدی نیست و استقلال برنده این پرونده خاهد بود زیرا نامه‌ای که برای یازالده گومز فرستادند پیش قرارداد نبوده و ادعای این بازیکن صحت ندارد و مشکلی برای ما پیش نخواهد آمد. کمیته استیناف نیز هنوز رای قطعی سوپرجام را برای ما ارسال نکرده است.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال