واکنش مورینیو به انتقادات اسکولز

پس از آنکه منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتونبه تساوی 0-0 دست یافته بود، پل اسکولز که به عنوان کارشناس تلویزیونی فعالیت می کند، عنوان کرده بود که عملکرد بازیکنان و مربی شیاطین سرخ قابل قبول نبوده و در سطح پایینی قرارداشته است ......

پس از آنکه منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتون به تساوی 0-0 دست یافته بود، پل اسکولز که به عنوان کارشناس تلویزیونی فعالیت می کند، عنوان کرده بود که عملکرد بازیکنان و مربی شیاطین سرخ قابل قبول نبوده و در سطح پایینی قرارداشته است. وی همچنین گفته بود که پل پوگبا افت کرده و مانند دوران حضورش در یوونتوس کار نمی کند. ژوزه مورینیو در این باره به اسکای اسپورت گفت:

فکر می کنم تنها کاری که اسکولز انجام می دهد، انتقاد کردن است. او نظرش را نمی گوید بلکه انتقاد می کند. این دو با هم متفاوت هستند. با این حال همه ما قرار نیست مانند او پدیده و منحصر به فرد باشیم. 

او یک بازیکن استثنایی بود اما این دلیل نمی شود همه ما استثنایی باشیم. پل پوگبا تلاش می کند تا در تمام لحظات عالی کار کند. گاهی خیلی خوب بازی می کند و گاهی خوب بازی می کند. گاهی هم چندان خوب بازی نمی کند. تقصیر پوگبا نیست که بیشتر از اسکولز پول می گیرد. مقصر پوگبا نیست، فوتبال همین است. 

با این حال من فکر می کنم اسکولزی به عنوان بازیکن در تاریخ ماندگار است اما به عنوان کارشناس نه. بنابراین من ترجیح می دهم به او به چشم یک بازیکن استثنایی نگاه کنم که کارهای زیادی برای این باشگاه انجام داده و من افتخار می کنم که اینجا کار می کنم و تمام توانم را می گذارم. 

اگر اسکولز روزی تصمیم بگیرد مربی شود، امیدوارم بتواند به اندازه یک چهارم من موفق باشد. همین هم او را خوشحال می کند زیرا نصف من یعنی 12 و نیم جام. یک چهارم موفقیت من یعنی 6 جام. اگر 25 درصد من موفق باشد قطعا خوشحال خواهد بود. 

در ذهن من او بازیکن بزرگی بود. او یکی از بهترین هافبک هایی بود که تا به حال دیده ام و به این باشگاه کمک زیادی کرده است. تنها می توانم از این بابت از او تشکر کنم زیرا شخصیت این باشگاه بر پایه بازیکنان بزرگی مانند او بوده است.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال