واکنش مولر به شایعه جدایی‌اش از بایرن مونیخ

توماس مولر ستاره سابق تیم ملی آلمان، به شایعات جدایی‌اش از بایرن مونیخ واکنش نشان داده است...

به گزارش خبرنگار مدال، توماس مولر ستاره باتجربه بایرن مونیخ بعد از کنار گذاشته شدن از تیم ملی آلمان توسط یواخیم لوو، کم کم جایگاه خود در جمع شاگردان کواچ را نیز از دست داد و حالا به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شده است. او ضمن ابراز نارضایتی از شرایطش در این تیم به شایعه جدایی‌اش واکنش نشان داد. او در مصاحبه با کیکر گفت:

"اصلاً از این شرایط راضی نیستم. من ۳۰ ساله هستم و هنوز آمادگی بدنی خوبی دارم و تشنه موفقیت با بایرن مونیخ هستم. من اعتقاد دارم که می‌توانم درون زمین به بایرن مونیخ کمک کنم. مربی قبل از هر بازی باید تصمیمات سختی بگیرد اما در پنج بازی قبلی، تصمیمات مربی باعث ناراحتی من شده است. اگر کادر فنی من را فقط یک بازیکن زخیره می‌بیند باید فکری به حال این وضعیت بکنم."

مولر ادامه داد:

"انتظار این شرایط را نداشتم. پس از تجربه موفقِ بازی در پست شماره ۱۰ در فصل بهار و فتح دوگانه داخلی، انتظار چنین وضعیتی را نداشتم. رسانه‌ها در چند روز اخیر، گمانه‌زنی‌های گسترده‌ای داشته‌اند که من به آن‌ها دامن نمی‌زنم. الان وقت تمرکز روی فوتبال و کمک به بایرن مونیخ جهت موفقیت در بازی‌های آینده‌اش است. به تمام تلاشم در تمرینات و بازی‌ها ادامه خواهم داد و توضیح دیگری نیاز نیست."

اخبار مرتبط:

نماد بایرن مونیخ از این تیم جدا می‌شود

تگ ها


باواریایی‌ها نیکو کواچ فوتبال جهان نشریه کیکر بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال