واکنش ناصر الخلیفی به قهرمانی زودهنگام PSG

ناصر الخلیفی، مالک باشگاه پاری سن ژرمن به قهرمانی زودهنگام این تیم در لیگ یک فرانسه واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساعاتی پیش مشخص شد که بعد از لغو کامل رقابت های لیگ یک فرانسه باشگاه پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان فصل جاری این مسابقات انتخاب شده است چرا که آنها پیش از تعلیق بازی ها با ۱۲ امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم جدول در صدر قرار گرفته بودند.

قهرمانی زودهنگام پاری سن ژرمن در لیگ یک فرانسه با واکنش مالک متمول این باشگاه یعنی ناصر الخلیفی همراه بوده است. او در این باره گفت: " ما می‌خواهیم قهرمانی در رقابت‌های لیگ یک فرانسه را به مبارزان سلامت و کسانی که روزانه در این جبهه تلاش می‌کنند تقدیم کنیم. تعهد و ایثارگری آنها طی چندین هفته تحسین ما را به همراه داشته است."

ناصر الخلیفی در ادامه گفت: " ما به تصمیمات دولت فرانسه مبنی بر خاتمه یافتن مسابقات احترام می گذاریم و از آن پشتیبانی و حمایت می کنیم. من می خواهم از بازیکنان ، مربیان ، کادر فنی و پزشکی و همچنین همه کارکنان این باشگاه بخاطر کارهای فوق العاده شان تشکر کنم. این جام پاداش تلاش روزانه آنهاست.

در این شرایط دشوار امیدواریم که این موفقیت باعث خوشحالی هواداران مان شده باشد. من هم از آن ها به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم."

بیشتر بخوانید:
ادعای لاپورتا؛ مسی بدون دردسر با بارسلونا تمدید می‌کند
پوچتینو: یک روز با تاتنهام قهرمان می‌شوم
اینتر پیروز نبرد با یوونتوس برای جذب ستاره ایتالیایی 

تگ ها


ناصر الخلیفی پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال