واکنش نشریه معتبر آلمانی به لغو میزبانی ایران توسط AFC

نشریه کیکر آلمان در مورد تصمیم کنفدارسیون فوتبال آسیا مبنی بر لغو میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد...

به گزارش مدال و به نقل از نشریه کیکر، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران نوشت تاکید کرد که ایران شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد و به همین خاطر بازی‌های نماینده‌های این کشور باید در زمین بی‌طرف برگزار شود.
نشریه معتبر کیکر آلمان با ارزیابی از این شرایط نوشت: تیم‌های ایرانی از این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا شگفت‌زده هستند و تهدید به کناره‌گیری از این رقابت‌ها کرده‌اند. برای تیم‌های ایرانی عزت و افتخار ایرانی‌ها بیش‌تر از حضور در این مسابقات اهمیت دارد و به همین خاطر آن‌ها تهدید به کناره‌گیری از این رقابت‌ها کردند. 
معلوم نیست دلیل تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا چه بوده است و تاکنون نیز دلیل این تصمیم اعلام نشده است. 
کنفدراسیون فوتبال آسیا فعلا بازی‌های نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا را به تعویق انداخته است تا درباره آن تصمیم‌گیری کند و باید دید سرنوشت جلسه کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان به کجا کشیده می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه الکویت در خصوص محرومیت استقلال از میزبانی

تگ ها


کنفدراسیون فوتبال آسیا نشریه کیکر لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ محرومیت میزبانی تیم های ایرانی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال