واکنش نورشرق به کلاهبرداری آنتونی استوکس

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می گوید باید در ثبت قرارداد با بازیکنان خارجی، موضع محکمی داشته باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با حضور در برنامه سلام صبح بخیر درخصوص شکایت آنتونی استوکس از پرسپولیس و تراکتور و اینکه گفته می شود او از باشگاه های ایرانی کلاهبرداری می کند، گفت: البته من این لفظ را نمی پسندم ولی معتقدم که اگر یک بازیکن خارجی به فوتبال ایران آمده و در موارد متعدد نوع رفتار نامعقولی را با باشگاه های ما پیشه کرده باید موضع بهتری گرفت.


وی ادامه داد: زمانی که تجربه بیشتری در پرونده های سابق یک بازیکن خارجی بوده و یا اینکه در نوع بستن قراردادهای این بازیکن به گونه ای رفتار شده که حقوق مالی بازیکن تأمین شده و دست باشگاه خالی مانده، اقتضا این است که ما موضع خودمان را بیشتر و محکم تر بدانیم.


او گفت: اعتقاد دارم که باید ما قرارداد بهتری ببندیم و به اجرای دقیق شرایط قراردادی اهتمام بورزیم. در واقع باید بگویم که ما باید کلاهمان را محکم و دو دستی بچسبیم تا اینگونه اتفاقات رخ ندهد.


نورشرق در پایان گفت: در همه زمینه ها اینگونه است که طرف قرارداد به دنبال منافع خودش است. باید در موازنه قراردادی به گونه ای رفتار کرد که منافع و مصالح باشگاه تأمین شود.

تگ ها


جمشید نورشرق پرسپولیس تهران آنتونی استوکس فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال