واکنش های جالب سرمربی میلان درباره شاگردانش

......

 

سرمربی میلان درباره ایگواین، بورینی، رینا، باکایوکو و کامبک مقابل المپیاکوس نظرات جالبی دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، گتوزو در کنفرانس خبری قبل از بازی با کیه وو که ساعتی قبل در مدال منتشر شد علاوه بر توضیح درباره بازی و برخی سوالات دیگر درباره برخی بازیکنان تیمش هم به سوالات پاسخ داده است که در بخش دوم مصاحبه سرمربی میلان می خوانید.

 ماه آینده:
ما باید هر هفته درباره بازی پیش رو فکر کنیم، الان نوبت کیه وو است و سپس بازی های ملی را پیش رو داریم. ما فعلا  به سه امتیاز باری فردا فکر می کنیم.


درباره باکایوکو:
او کیفیت خوبی دارد و همه چیز بستگی به من و کادر فنی دارد که او را بهتر کنیم.

 کامبک برابر المپیاکوس:
همه‌ی بازی‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. گل آن‌ها ما را فلج کرد. خوب کار کردیم تا به بازی برگردیم. این رویکردی است که من از تیم می‌خواستم و ما فاقد آن بودیم.

رینا و ایگواین:
آنها دو بازیکن با کیفیتِ حرفه‌ای هستند که ارزش زیادی به ما اضافه کردند. وقتی فرصت کار کردن کنار آنها را دارید باید از آنها همه چیز را یاد بگیرید.

درباره بورینی:
فابیو بورینی بازیکن متفاوتی نسبت به هاکان است. کاستیخو ترجیح می‌دهد که سمت راست بازی کند اما ما در آن پست سوسو را داریم. باید از مهارت‌هایشان استفاده کنیم. برخی بازیکنان زیاد بازی نمی‌کنند اما من به همه‌ی آن‌ها نیاز دارم و از داشتن آن‌ها خشنودم.

نیمکت نشینی کوترونه:
اینگونه نیست که من از نیمکت نشین کردن کوترونه لذت ببرم. زمان مصدومیت او بسیار نگران بودم. او قابلیت تغییر دادن بازی را دارد، اشتیاق زیادی دارد و بازیکن مهمی برای ماست‌.

تگ ها


آث میلان سری آ فوتبال