واکنش‌های مجازی به گاز گرفتنِ سوارزی بازیکن لاتزیو+ عکس

حرکت پاتریچ مدافع لاتزیو در جریان شکست دیشب این تیم مقابل لچه که یادآور حرکت مشهور لوئیس سوارز بود در فضای مجازی واکنش‌های زیادی به دنبال داشته....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لاتزیو تیم دوم جدول سری آ دیشب به خانه تیم پایین جدولی لچه رفت و در یک بازی پر فراز و نشیب از این تیم ۲-۱ شکست خورد تا امیدهایش برای جبران فاصله با یوونتوس صدرنشین کمرنگ‌تر شود. اما نتیجه و آنچه در این بازی اتفاق افتاد تحت‌الشعاع اتفاقی قرار گرفت که در وقتهای تلف شده و در آخرین ثانیه‌های بازی بین پاتریچ مدافع لاتزیو و دوناتی بازیکن لچه اتفاق افتاد.

لاتزیو که دیدار قبلی‌اش مقابل میلان را هم ۳-۰ شکست خورده بود وقتی دید در حال از دست دادن سه امتیاز دیگر مقابل لچه است از نظر روانی به شدت تحت فشار قرار گرفته بود. شاید به همین علت بود که در وقتهای تلف‌شده پاتریچ که با دوناتی بازیکن حریف یارگیری کرده بود دست او را گاز گرفت تا بعد از بررسی صحنه توسط VAR داور مسابقه با یک کارت قرمز مستقیم او را از زمین اخراج کند.

این حرکت پاتریچ همانطور که انتظار می‌رفت برای هواداران فوتبال یادآور حرکت مشهور لوئیس سوارز در گاز گرفتن بازیکن حریف بود و در فضای مجازی واکنش‌های زیادی به دنبال داشت.

یک کاربر توییتر با انتشار توییتی در این باره نوشت:" پاتریچ بازیکن لاتزیو بازیکن دیگری را گاز گرفت و کارت قرمز دریافت کرد. حتی لوئیس سوارز هم می‌داند که در دوران VAR نباید چنین کاری کرد".

یک هوادار اینترمیلان هم به این اتفاق اینطور واکنش نشان داده:" لاتزیو با اسطوره‌هایی مثل پاتریچ در جدول از ما بالاتر است و ما اینجا به خاطر کیفیت تیم‌مان غر می‌زنیم".

پاتریچ از لاتزیو در بازی مقابل لچه یک بازیکن را گاز گرفت. نمی‌دانم چرا در آن موقعیت تبدیل به لوئیس سوارز شد. او لایق محرومیتی بیشتر از داگلاس کاستا به خاطر آب دهان انداختن روی دی‌فرانچسکو است

امکان ندارد گاز گرفتن بازیکن حریف با پروتکلهای بهداشتی کرونای سری آ مطابقت داشته باشد

توییت یک هوادار لاتزیو: من قبلا هم گفته‌ام و این بار دیگر هیچکس نمی‌تواند نظرم را عوض کند: پاتریچ یک بازیکن مزخرف است و باید از باشگاه ما برود. گاز گرفتن، آن هم در چنین موقعیتی؟؟؟؟ چه احمقی. بدون شک چهار یا پنج مسابقه محروم می‌شود.

پاتریچ دوناتی را گاز گرفت. لوئیس سوارز به او افتخار خواهد کرد

برادر دوقلوی گمشده سوارز برای لاتزیو بازی می‌کند؟ حرکتی مشمئزکننده از پاتریچ.

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی لچه 2 - لاتزیو 1 (گزارش اختصاصی)

اینزاگی: لاتزیو نه تسلیم می‌شود نه ناامید

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لاتزیو فوتبال