واکنش‌ها به انتقال جنجالی منشا به استقلال

گاودین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس امروز رسما با قراردادی یک و نیم ساله به استقلال پیوست. این انتقال جنجالی واکنش هایی را در پی داشت....
گاودین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس امروز رسما با قراردادی یک و نیم ساله به استقلال پیوست. این انتقال جنجالی واکنش هایی را در پی داشت.

به گزارش مدال، با اعلام امیرحسین فتحی گادوین منشا با قراردادی 1.5 ساله به استقلال پیوست. این مهاجم 29 ساله در نیم فصل اول عضو تیم پرسپولیس تهران بود و طی دو فصل گذشته هم قهرمانی لیگ برتر را در جمع سرخپوشان تجربه کرد. این انتقال جنجالی به تیم رقیب، سوژه اول رسانه ها تبدیل شده. 
مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال گفت: انتقال به استقلال یک قدم بزرگ و یک جهش بزرگ است، احساس غریبی ندارم و اینجا شبیه به خانه خودم است.

نگاهی داریم به واکنش های مربیان و مسپولین دو تیم به این انتقال:


برانکو:
حضور گادوین منشا در استقلال با این واکنش برانکو همراه شد: خب این سوال مربوط به استقلال و کادرفنی آنهاست چون آنها این بازیکن را گرفته اند. صحبت خاصی در اینباره نداریم. ما از منشا تشکر می کنیم بابت تمام تلاشی که برای ما داشت.

خمارلو:
منشا در لیست خروجی آقای برانکو بود و بنده هم می گویم منشا مبارک استقلال باشد.

توئیتر رسمی لیگ قهرمانان آسیا:
توئیتر رسمی لیگ قهرمانان آسیا این انتقال را بازتاب داد و نوشت: گاودین منشا قبل از آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ از پرسپولیس به استقلال پیوست.

فریبا:
واقعا شوکه شدم. اصلا فکرش را نمی کردم استقلال منشا را بخرد. به هر حال مبارک شان باشد و امیدوارم حداقل در استقلال بتواند موفق عمل کند.

نصرالله عبداللهی:
عبداللهی درباره جذب منشا گفت: منشا کوه انگیزه، خودش می گوید برای ارائه بهترین نمایش به تیم استقلال آمده است.

شفر: 
شفر گفته منشا بازیکن باکیفیتی است که می‌تواند به عنوان وینگر در تیمش کمک زیادی کند.