واکنش‌ها به خراب شدن مراسم احضار روح مارادونا!

فدریکو برناردسکی در بازی دیشب یوونتوس تا یک قدمی گلی پیش رفت که اگر به ثمر می‌رسید هم صعود یووه را به دنبال داشت و هم می‌توانست زیباترین گل فصل لقب بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس دیشب در خانه خود در شهر تورین به مصاف لیون رفت. بیانکونری در این بازی با دو گل کریستیانو رونالدو در مقابل تک گل ممفیس دیپای از روی نقطه پنالتی با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید ولی با توجه به شکست ۱-۰ در بازی رفت و قانون گل زده در خانه حریف در نهایت این جدال را به لیون واگذار کرد و از دور رقابتهای لیگ قهرمانان حذف شد.

با اینحال یوونتوس در این بازی یک فرصت طلایی داشت که اگر توسط فدریکو برناردسکی به گل تبدیل می‌شد شاگردان ساری الان در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ حضور داشتند و از این گذشته برناردسکی می‌توانست زیباترین گل فصل رقابتها را به نام خود ثبت کند.

وینگر ایتالیایی یوونتوس با چنان حرکت زیبایی به سمت دروازه لیون پیشروی کرد که اگر به گل تبدیل می‌شد یکی از زیباترین گلهای این فصل اروپا بود. برناردسکی در سمت راست زمین با حرکتی تماشایی با پاهایش از سه بازیکن لیون عبور کرد و در نهایت با فریب دادن خارق العاده آنتونی لوپز سنگربان لیون خودش را در مقابل دروازه خالی تنها دید.

اما چطور ممکن است کسی که چنین حرکت زیبایی انجام داده از فاصله چند متری چنین فرصتی را به گل تبدیل نکند؟ به یمن یکی از بهترین تکلهایی که امسال در لیگ قهرمانان دیده ایم.

در اینکه تکل مارسلو بازیکن لیون یک تکل استثنایی است هیچ شکی وجود ندارد. تصویر آهسته نشان می‌دهد که برناردسکی برای اینکه زودتر از تکل مارسلو توپ را وارد دروازه کند تنها کسری از یک ثانیه زمان دارد و تعللی به اندازه چند دهم ثانیه کافی است تا هم یوونتوس حذف شود و هم او موفق به زدن گلی زیبا نشود.

این فرصت ایده آل از دست رفته در شبکه های اجتماعی هم واکنشهای زیادی به دنبال داشته. یک کاربر از هواداران یوونتوس که به خصوص از هواداران سرسخت کریستیانو رونالدو است در توییتی گل ایده آلی که برناردسکی از دست داده را با یک عکس خاطرنشان کرده و به منتقدین رونالدو که می گویند او با اینکه دو گل زده ولی در هر حال نتوانسته از حذف یووه جلوگیری کند می گوید:" اینکه برناردسکی چنین گلی را هم نمی زند تقصیر رونالدو است؟"

کاربر دیگری که از دست برناردسکی عصبانی است در توییتی می گوید:" با اینکه تکلی که مانع از گلزنی برناردسکی شد عالی است ولی باز هم گل نکردن چنین توپی برای بازیکنی که هر سال ۱۰ میلیون یورو می گیرد غیر قابل قبول است. به نظر من این چیزی جز ناکامی حرفه ای برناردسکی نیست".

تگ ها


لیون یوونتوس