واکنش‌ها به خطای وحشتناک روی پای فن‌دایک (عکس)

خطای شدید جردن پیکفورد روی ویرژیل فن دایک که ممکن است او را تا پایان فصل از میادین دور نگه دارد همچنان واکنش برانگیز است....

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم بندر لیورپول، لیورپول و اورتون دیشب در دربی مرسی ساید به مصاف هم رفتند تا یکی از جنجالی ترین دربی های اخیر دو تیم را به نمایش بگذارند. یک شهرآورد سرشار از تنش، جنجال داوری، بحث بر سر آفساید و خطا و استفاده از VAR.

اما یکی از بحث‌برانگیزترین صحنه‌های این دیدار پرتنش صحنه خطای بسیار شدید جردن پیکفورد دروازه بان اورتون روی پای ویرژیل فن دایک ستاره لیورپول بود. حالا لیورپول بسیار نگران منتظر وضعیت ستاره خود است و گفته می‌شود او ممکن است تا پایان فصل دیگر قادر به حضور در تیمش نباشد. اینکه پیکفورد در این صحنه حتی اخراج هم نشده واکنشها را بسیار پرتعداد کرده است.

این تکل وحشتناک با کارت قرمز جریمه نشد چون آرنج فن دایک کمی توی آفسایده. این وضعیت فوتباله. این بازی داره آرام آرام نفسهای آخر رو می کشه.

داور VAR در بازی لیورپول و اورتون، دیوید کوت بود. گفته می‌شود در آن صحنه او حواسش آنقدر به در آفساید قرار داشتن یا قرار نداشتن ویرژیل فن دایک بوده که به خودش زحمت نداده بعد از آن ماجرای تکل پیکفورد روی پای او را بررسی کند. خانمها و آقایان... این لیگ برتر است.

اشاره به انتقام آینده فن دایک از پیکفورد با الهام از صحنه‌ای از روی کین با پیراهن یونایتد: فن‌دایک، دفعه دیگه‌ای که جلوی پیکفورد بازی کنه!

نظر پزشکی درباره آسیب دیدگی فن دایک: کشش بیش از حد زانو یکی از مکانیزمهای رایج پارگی رباط صلیبی است. این دقیقاً همون وضعیتیه که تکل پیکفورد روی پای فن دایک باعث شد زانوش در اون قرار بگیره.

حمایت دشمنان قدیمی از لیورپول و فن دایک: گفته می شه فن دایک رباط صلیبی پاره کرده. ما آرسنالی‌ها امیدواریم زودتر سلامتش رو بدست بیاره و برگرده. این ضربه بزرگی برای تیم لیورپوله. ما می دونیم این چه حسی داره.

اشاره به اینکه پیکفورد سابقه مشابهی داشته و اولین بار نیست چنین حرکتی انجام می‌دهد: تکل جردن پیکفورد روی پای دله آلی ستاره تاتنهام در سال ۲۰۱۸ کپی دقیق همون صحنه‌ای است که امروز روی فن دایک انجام داد.

تگ ها


ویرجیل فن دایک لیورپول