واکنش‌ها به شادی جالب‌‎‌توجه پسینا پس از گلزنی (عکس)

ماتئو پسینا در بازی شب گذشته ایتالیا و اتریش به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت و گل صعود آتزوری به مرحله بعد را به ثمر رساند....

به گزارش "ورزش سه"، ماتئو پسینا و فدریکو کیه‌زا دو تعویض طلایی روبرتو مانچینی در دیدار شب گذشته ایتالیا برابر اتریش بودند که با گلزنی در وقت های اضافی توانستند حضور آتزوری در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ را رقم بزنند.

ایتالیا که در پایان ۹۰ دقیقه نتوانسته بود دروازه اتریش را باز کند، در دقیقه ۹۵ از وقت های اضافه روی حرکت کیه‌زا به گل رسید و ماتئو پسینا نیز در دقیقه ۱۰۵ گل پیروزی بخش آتزوری را به ثمر رساند.

پس از زدن این گل بسیار مهم، پسینا به سمت میله کرنر دوید و سپس در حالی که صورتش به سمت زمین بود روی زمین چمن شیرجه زد و چند متری سر خورد.

حرکتی که هواداران به شدت از آن استقبال کردند.

"ماتئو پسینا روی ریل صندوق سوپرمارکت"

"این شادی پسنیا شادی محبوب جدید من است"

"شادی پسنیا بهترین شادی تاریخ بود"

"مشکلی که الان پسینا پیدا کرده این است که اگر دوباره گل بزند، چطور ممکن است بتواند از این بهتر شادی کند؟ تمام بدنش مثل یک سنگ صیقلی روی چمن سر خورد!"

"به نظر می رسید که ماتئو پسینا می خواهد شادی مارکو تاردلی را تقلید کند... بعد اما او صاف روی صورتش افتاد. او برتری ایتالیا را دو برابر کرد و حضور آنها در یک چهارم نهایی را تضمین کرد."

"میشه درباره شادی پسینا حرف بزنیم؟"

"عجب گلی و عجب شادی پس از گلی از ماتئو پسینا"

ایتالیا در مرحله گروهی این رقابت ها نیز بسیار قدرتمند ظاهر شده بود و با سه پیروزی بدون گل خورده به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. پسینا در آخرین بازی در مرحله گروهی برابر ولز نیز گلزنی کرده بود.

پسینا پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی به همراه ایتالیا گفت: "من هنوز باورم نشده برابر ولز گل زدم، این یکی را دیگر خودتان تصور کنید! مهمترین چیز این است که ما به یک چهارم نهایی صعود کردیم. من تا ابد این شب را به یاد خواهم داشت.

ما یک گروه عالی و متحد هستیم و این را به همه نشان می دهیم. می توانید از بیرون هم این موضوع را ببینید و این بهترین چیز است. اینکه پس از چنین بازی سختی گل دوم را به ثمر رساندم من را بسیار خوشحال کرد، خیلی شگفت انگیز بود."

ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی باید با برنده دیدار پرتغال- بلژیک رو به رو شود.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰