واکنش‌ها به فرصت‌سوزی عجیب ورنر (عکس)

در دیدار شب گذشته آلمان و مقدونیه شمالی اشتباه عجیب و غریب تیمو ورنر در مقابل دروازه مقدونیه شمالی، فرصت پیروزی را از ژرمن ها گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، تیمو ورنر، مهاجم تیم ملی آلمان و چلسی، تنها پنج دقیقه قبل از اینکه مقدونیه شمالی گل پیروزی خود را به ثمر برساند، این فرصت را داشت تا با باز کردن دروازه خالی حریف آلمان را ۲-۱ پیش بیندازد. اما با اشتباهی عجیب و غریب و بعد از اینکه توپ روی پایش جفت و جور نشد، توپ را به بیرون زد تا در پایان بازی همه حسرت آن موقعیت گل از دست رفته را بخورند و کمابیش او را متهم شکست تحقیرآمیز آلمان ها آن هم در خانه و برابر تیمی که در رنکینگ فیفا در رده شصت و پنجم جهان قرار دارد، بدانند.

ایلکای گوندوگان که در غیاب مانوئل نویر بازوبند کاپیتانی آلمان ها را به بازو داشت از سمت چپ روی یک حرکت خوب توپ را در عرض و مقابل دروازه برای مهاجم جوان آلمانی ها فرستاد و ورنر در چند قدمی خط دروازه فقط کافی بود یک ضربه ساده به توپ بزند تا گل برتری برای شاگردان یوآخیم لوو به ثمر برسد، اما ورنر یک لحظه برابر دروازه حریف تعلل کرد و بعد ضربه عجیبی به توپ زد که باعث شد توپ به بیرون از زمین برود.

هواداران فوتبال پس از ناکامی شب گذشته تیمو ورنر در فضای مجازی دست به تمسخر مهاجم جوان آلمان زده اند و یکی حتی ادعا کرده تیمو ورنر که از زمان آلوارو موراتا در چلسی، بدترین مهاجم حاضر در لیگ برتر است!

یکی از هواداران چلسی توییت کرده است: "تیمو ورنر باز هم دفاع کردن از خودش را سخت کرد."

دیگری ادعا کرده است که مهاجم آلمان " اصلا یک فوتبالیست جدی نیست."

یکی از هواداران لیورپول با اشاره به تمایل قرمزها در به خدمت گرفتن ورنر پیش از پیوستن او به چلسی توییت کرده: "کلوپ یک نگاه به او انداخت و گفت نه لازمش ندارم"

از دست دادن موقعیت گلزنی دیشب فصل تلخ و ناگوار ورنر در چلسی را حتی از پیش هم تاریک تر کرد. ورنر از زمانی که در تابستان گذشته از لایپزیش به آبی ها پیوست در مقابل دروازه با مشکل رو به رو بوده است.

یوآخیم لوو نیز در پاسخ به سوالی درباره فرصتی که ورنر از دست داد گفت: "او باید توپ را بدون هیچ پرسش و تردیدی گل می کرد. او قبلا نشان داده که می تواند در این رقابت ها گل بزند. اما ضربه درستی با پای چپش به توپ نزد و اگر توپ روی پایش جفت و جور می شد حتما گل می شد."

تگ ها


تیم ملی آلمان تیمو ورنر چلسی