واکنش‌ها به مازاد شدن مصلح بعد از تمدید چند هفته قبل

جواد منافی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به کنار گذاشته شدن شایان مصلح از این تیم پس از تمدید قرارداد وی طی هفته‌های گذشته واکنش نشان داد....

واکنش‌ها به مازاد شدن مصلح بعد از تمدید چند هفته قبل

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به اتفاقات اخیر این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش مدال، جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس در رابطه به مازاد اعلام شدن شایان مصلح از سوی این باشگاه مدعی شد: مازاد شدن مصلح چند هفته بعد از تمدید خیلی عجیب نیست چرا که مدیران ما فوتبالی و ورزشی نیستند و وقتی یک مدیر غیر ورزشی در باشگاه‌ فعالیت کند همین می‌شود که می‌بینید.  اگر یک مدیر ورزشی باشد به هیچ عنوان بدون نظر سرمربی اقدام به جذب با تمدید قرارداد بازیکنان نمی‌کند.

وی افزود: در خصوص مسائل فنی فقط و فقط سرمربی باید تصمیم‌گیرنده نهایی باشد چرا که سرمربی باید به افکار عمومی و مدیران باشگاهش پاسخ دهد و وظیفه مدیر باشگاه این نیست که بدون نظر سرمربی تیمش بازیکنی را جذب کرده و یا قراردادش را تمدید کند. وقتی بدون هماهنگی با مربی قرارداد یک بازیکن امضا شده و یا تمدید می‌شود این کار یعنی دخالت در کار کادر فنی. 

منافی خاطر نشان کرد: باید سرمربی تیم در خصوص همه مسائل فنی تصمیم‌گیرنده نهایی باشد هر چند که مربیگری یک کار کاملا سلیقه‌ای است. همانطور که دیدیم برانکو هم محسن مسلمان را نخواست. شاید آقایان در روزهای بعد از رفتن برانکو و به خاطر فشار هواداران دست به تمدید قرارداد بازیکنان زدند تا بخواهند افکار عمومی را آرام کنند اما با این کارهای چشم بسته فقط برای پرسپولیس تعهدات مالی ایجاد شد.

اخبار مرتبط:
صحبت‌های جنجالی سروش رفیعی پس از جدایی از پرسپولیس/ ویدیو
مصلح مازادی که دو هفته قبل تمدید کرده بود!/ عاقبت تیم بستن مدیران
لیست مازاد کالدرون اعلام شد؛ بازیکنان محبوب برانکو رفتنی شدند!

تگ ها


نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات شایان مصلح لیست مازاد پرسپولیس لیست مازاد کالدرون جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس پیشکسوتان پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال