واکنش‌ها به هتریک کوتینیو مقابل وردربرمن

فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی بایرن مونیخ امروز موفق شد مقابل وردربرمن هتریک کند...

به گزارش مدال، در جریان پیروزی بایرن مونیخ برابر وردربرمن، فیلیپه کوتینیو درخشش عجیب و غریبی داشت. بازیکن برزیلی موفق به هتریک شده و دو پاس گل نیز برای هم تیمی‌های خود ارسال کرد تا روی پنج گل از شش گل تیمش، تاثیر مستقیم داشته باشد. کوتینیو علاوه بر این آمار، در بازی بارها حریف را آزار داد و یک بازی چشم نواز و ماندگار را از خود به جا گذاشت. حالا روبرت لواندوفسکی درباره درخشش هم تیمی خود می‌گوید:

"بازی برابر وردربرمن، روز کوتینیو بود. عملکرد برجسته ای از خود چه با توپ و چه با حرکاتش به جا گذاشت. به چنین بازیکنانی نیاز داریم. خوشحالم که امروز نشان داد چه بازیکن خوبی است و همچنین پتانسیل عالی خود را نیز به نمایش گذاشت."

در ادامه کاپیتان باوارایی‌ها هم به تمجید از وی پرداخته و می‌گوید:

"البته که برایش خوشحالیم. در کنارش یک بازیکن عالی مثل تیاگو را نیز دارد. باهم کارهای زیادی انجام می‌دهند. فکر می‌کنم او در بایرن مونیخ احساس راحتی می‌کند."

در پایان خود کوتینیو درباره روز درخشانش می‌گوید:

"با یک قرارداد قرضی یکساله در اینجا حضور دارم. نمی‌دانم پس از اتمام آن چه اتفاقی رخ خواهد داد ولی هر وقت فرصت بازی کردن پیدا کنم، بهترین نمایش را ارائه خواهم کرد."

اخبار مرتبط:

بایرن مونیخ 6 وردربرمن 1 ؛ جشنواره گل باواریایی‌ها در شب هتریک کوتینیو

 

تگ ها


ستاره برزیلی هتریک کوتینیو فوتبال جهان باواریایی‌ها فیلیپه کوتینیو وردربرمن بایرن مونیخ بایرن مونیخ-وردربرمن Bundesliga فوتبال