واکنش‌ها به کاپیتان وایکام: بازیکن فوتبال یا راگبی؟

آدبایو آکینفنوا، کاپیتان وایکام، به سوژه اصلی بحث هواداران فوتبال در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم منچسترسیتی و وایکام شب گذشته در چارچوب مسابقات جام اتحادیه انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۱-۶ به سود شاگردان پپ گواردیولا به پایان رسید. اما موضوعی که در جریان بازی و پس از آن توجه هواداران سیتی و سایر تیم‌ها را به خود جلب کرد یکی از بازیکنان حاضر در زمین بود. 


آدبایو آکینفنوای ۳۹ ساله که اصالتی نیجریه‌ای دارد اما اهل انگلیس است و فیزیک تنومندش توجه بسیاری را به خود معطوف کرد. او با ۱۸۵ سانتیمتر بلندای قامت ۱۰۲ کیلوگرم وزن دارد و همین باعث شده تا در زمین بازی از دیگر بازیکنان متمایز باشد. 


بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از بازی دیشب به طرح این سوال پرداختند که آیا او بازیکن فوتبال است یا راگبی؟ بسیاری از افراد او را شبیه به یک کمد بزرگ خواندند و عده‌ای دیگری به دشواری بازیکنان منچسترسیتی در تقابل با این بازیکن اشاره کردند.


یکی از کاربران پرتغالی با الهام از کارتون تام و جری نوشت:« آدبایو آکینفنوا از وایکام یک بازیکن راگبی در بین فوتبالیست‌هاست.»


دیگری مدعی شد:« آکینفتوا می‌تواند به راحتی در یک مسابقه راگبی حضور پیدا کند.»


یکی دیگر از کاربران نوشت:« چطور این بازیکنان جوان قرار است با آکینفنوا یارگیری کنند؟»


صفحه‌ای با تحسین فیزیک بدنی این بازیکن نوشت:« آدبایو آکینفنوای ۳۹ ساله با وزن بیش از ۱۰۰ کیلو امروز در ترکیب ثابت تیمش برابر منچسترسیتی در جام اتحادیه به میدان خواهد رفت. قدرت خالص.»


یکی دیگر از کاربران نیز خطاب به دوستانش نوشت:« پسر، او واقعا شبیه به کمد است.»

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال