واکنش واران به تغییرات در سیستم دفاعی فرانسه

رافائل واران، مدافع تیم ملی فرانسه، می گوید با توجه به بازیکنان حاضر در ترکیب این تیم آنها می توانند از روش‌های مختلفی در خط دفاعی استفاده کنند....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری معتقد هستند که تیم ملی فرانسه از بیشترین شانس برای قهرمانی در رقابت‌های یورو برخوردار است. همانطور که انتظار می‌رفت تیم دیدیه دشان در مرحله گروهی بالاتر از آلمان و پرتغال به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله یک هشتم نهایی مسابقات شد.

فرانسه فردا شب در بازی مرحله یک هشتم نهایی خود به مصاف سوئیس خواهد رفت و قطعاً آنها در این مسابقه کار آسانی برای صعود بیرون خواهند داشت. رافائل واران مدافع تیم ملی فرانسه پیش از این مسابقه گفت: " مربی در تمرینات فضای بحث را باز گذاشته و دوست دارد بازخورد بازیکنان را متوجه شود تا وقتی که به روز مسابقه می رسیم شرایط راحت‌تری را پیش رو داشته باشیم."

رافائل واران در رابطه با تغییر سیستم های خط دفاعی تیم ملی فرانسه نیز گفت: " این مسئله به هماهنگی بازیکنان مربوط می‌شود. ما می‌دانیم که می‌توانیم با سیستم های مختلف بازی کنیم. ما پیش از این نیز با سیستم سه دفاعه بازی کرده بودیم. چنین سیستمی یک احتمال برای ما به حساب می‌آید و ممکن است از آن استفاده شود. ترکیبی که در اختیار داریم امکانات زیادی را برای ما ایجاد می کند."

تگ ها


تیم ملی فرانسه یورو ۲۰۲۰ رافائل وارانه